Романов Костянтин. Ваша допомога потрібна мені сьогодні!

Новини | 24.09.2013 | 0

Романов КонстантинОсь і прийшла до нас осіння пора – очей чарівність, тільки не балує вона нас теплом бабиного літа, все поливає нас дощем осінньої прохолоди.

Для Кості літо, основне лікування, реабілітаційний відпочинок, навчання, і, на жаль, навіть робота залишилася позаду – відразу після закінчення технікуму, хлопець почав свою роботу кухарем у ресторані, щоб допомогти своїй мамі, яка “тягне” їх з його молодшою ​​сестричкою одна Але два місяці тому ресторан закрили, і Костя залишився без роботи. Нове місце працевлаштування знайти поки що так і не вдалося… Чомусь діагноз хлопчика багатьох насторожує, і вони не хочуть брати його на роботу, а його матері доводиться працювати з ранку до ночі на кількох роботах, щоб оплатити квартиру, доньці – навчання у школі, нагодувати та взути своїх дітей та себе. Костя поки що залишається вдома, відповідальним за домівкою та відповідальним за свою сестричку. Так вони і живуть сьогодні, допомагаючи і піклуючись один про одного, і не скаржачись на життя, адже головне для матері – це щоб її діти були здорові, виросли справжніми людьми та дбали про свою родину.

Наближається місяць жовтень, і для нашого Кістки настав час контрольного обстеження. Вже наступного тижня йому необхідно буде пройти КТ трьох відділів із контрастом, УЗД, онкомаркери, маркери на гепатит та всі аналізи крові — на все це хлопчикові необхідно 6800 гривень, а це величезна сума для його родини. Мати хлопчика сьогодні знову звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники, і просить вас допомогти зібрати на всі ці обстеження для її сина необхідну торбу, непідйомну для неї однією! Ці обстеження дуже важливі для наших дітей і відкладати їх не можна, дуже небезпечно.

Романов КонстантинНе пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти!

Не важливо, яку саме суму ми можемо пожертвувати, адже у кожного з нас свій достаток — головне, щоб наше бажання допомоги виходило із самого серця, щоб ми творили добро не заради очікування похвали та марнославства, а на славу Божу, адже тільки тоді воно зможе не лише стати благословенням для дитини, а й принести добрі, добрі плоди в нашому житті… Своїми добрими справами ми збираємо собі скарби на небесах! І Ніщо матеріальне не має жодної цінності в очах Бога, Його цікавить тільки наше серце, наша врятована душа, наповнена Його Божою любов’ю та співчуттям до свого ближнього.

Також ми просимо вас приєднатися до нас у молитві за результати обстеження – мені знайоме це неспокійне почуття трепетного очікування результатів, серце виривається з грудей поки не почує – “все стабільно…”, і тільки тоді мати може перевести своє дихання і навіть заплакати від хвилювання та страху за свою дитину. Ваші молитви дуже потрібні нашим мамам, давайте підтримаємо їх у наших молитвах!

Пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашого Кості!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами, Людмили.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ