Балдюк Софія. Допомога на червень

Новини | 26.05.2023 | 0

Дякуємо всім, хто відгукнувся на прохання для нашої Софійки та допоміг покрити усі її потреби за місяць травень. Завдяки вашій допомозі, Софійка змогла зробити рентгенівські знімки у 4 проекціях, проконсультуватися у ортопеда та нейрохірурга та пройти щомісячну реабілітацію 20 занять. Дякуємо вам усім величезним за вашу неоціненну допомогу дитині!

Консультації у ортопеда та нейрохірурга, на підставі результатів знімків, показали що перш ніж робити операцію на хребті, Софійці необхідно зробити невелику операцію з метою поправити тазостегнові суглоби. Однак є велика проблема в основній операції, оскільки дівчинка мала, дуже мало важить і може не перенести операцію на хребті. Тому лікарі дали їй час місяць-два, щоб побачити як вона набиратиме вагу, після чого прийматимуть рішення з питання операції.

Так, війна внесла свої корективи в життя кожного з нас, хтось на нервах їсть, не відходячи від холодильника, а хтось навпаки – на нервових переживаннях втрачає апетит і перестає їсти. Так і в нашої Софійки, яка й без того була худенькою, зник апетит за останні місяці, і вона отримала ще мінус у своїй вазі. Зараз вона прийматиме заспокійливі, їсть за прописаним посиленим харчуванням і продовжуватиме щомісячну реабілітацію, яка дуже допомагає їй у її ситуації.

Ми знову просимо вас про допомогу для нашої дівчинки, щоб батьки змогли сплатити їй 20 занять за червень місяць. Сума збору – 12000 грн.

Ми звертаємося з проханням допомогти всім, хто може допомогти нашій Софійці зібрати необхідну їй суму! Відгукніться, будь ласка. Не пройдіть повз це прохання.
І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ