Балдюк Софія просить допомоги на жовтень

Новини | 6.10.2023 | 0

Ось і залишилися позаду теплі літні дні. В очікуванні хороших новин про припинення обстрілів та закінчення війни, літо пролетіло дуже швидко. Дасть Бог, скоро закінчиться все це зло, з’явиться Боже світло, наповнить нас Своєю Божественною любов’ю і ми зможемо вже прокинутися під мирним небом, щоб розпочати зовсім нове для нас життя.

А до цього часу нам доводиться прокидатися з молитвою в серці і чекати на цей світлий для всіх нас день. Ось і наша Софійка, з Божого благословення та завдяки вашій допомозі, змогла пройти реабілітацію минулого місяця і зовсім скоро заступить на нову.

Вже наступного тижня, Софія знову продовжуватиме свої заняття, які вона щомісяця проходить вдома з реабілітологом, і поки вони будуть йти, нам потрібно допомогти дівчинці, щоб зібрати їй на оплату цих 20 занять.

Сума збору становить: 12 000 грн

Тому ми звертаємося з проханням до всіх, хто може допомогти нашій Софійці зібрати необхідну їй суму, щоб сплатити реабілітацію за жовтень місяць!

Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ