Діана Батій. Нова крихіткка потребує сьогодні нашої з вами допомоги!

Новини | 20.01.2018 | 0

Напередодні Нового Року до нас за допомогою звернувся тато Діаночки Батій і попросив допомогти у зборі на лікування його донечки. Відмовити йому ми не змогли, як і не мали права давати гарні обіцянки. Все, що було сказано батькові, це те, що намагатимемося допомагати і просити допомоги у Бога на це добре!

Диана Батий

У когось сьогодні новорічна метушня як і чим накрити святковий стіл, а хтось сьогодні кидається від безсилля, робить все можливе і неможливе аби врятувати свою дитину! Так, така ось вона, жорстока правда цього світу!

Але краще вам її прочитати від тата нашої дівчинки:

6.09.2016 года нашей дочери Диане Батий был поставлен страшный диагноз – нейробластома (раковая опухоль) в правом надпочечнике, стадия 4, метастазы в костный мозг.

С 9.09.2016 был подключён первый блок химиотерапии.

Активная фаза лечения продолжалась до 5 мая 2017 года.
За это время было проведено:

  • 6 блоков химиотерапии (в Черкассах) положительная динамика (опухоль регрессировала на 97%) , были приняты следующие решения для окончательной победы:
  • Высокодозная химиотерапия с пересадкой костного мозга (трансплантация стволовых клеток) (институт рака,Киев)
  • удаление остатка опухоли с первичным очагом (правым надпочечником)

После этого было проведено MIBG-сканирование (г. Москва), эта процедура позволяет выявить наличие раковых клеток в организме с точностью 99%. Накоплений не выявлено.

Но 23.10.2017, во время планового обследования, было выявлено значительное увеличение лимфоузлов в органах средостения и с левой стороны в за брюшинном пространстве.
Институт рака (г. Киев) сделал заключение: Рецидив нейробластомы.

3 января 2018 г. мы летим на обследование в г. Барселона (Испания), клиника San Joan de Déu. Уже оплачен депозит для диагностики на сумму – 19240 ЕВРО.
После обследования в Барселоне нам нужно будет пройти лечение антителами (иммунотерапия) в этой же клинике, у очень опытного доктора (Jaume Mora Graupera). Потому мы ОБРАЩАЕМСЯ ЗА ПОМОЩЬЮ по сбору средств!
Стоимость этой процедуры (примерно 6 месяцев лечения) – 106255 ЕВРО без учёта дополнительных затрат (проживание, транспорт и т.д.). Нам очень нужны эти деньги, чтобы помочь Дианке победить эту болезнь!
Все документы по лечению в наличии, готов к связи в любое время! Спасибо!

С уважением, папа Дианы.

Весь цей час, фінансові потреби своєї донечки, батьки покривали самі, але зараз настав саме такий момент, з яким вони не зможуть упоратися самі. Тому і просять допомоги у добрих і чуйних людей, яким не байдуже їхнє лихо, вони звертаються до всіх, хто відкритий у своєму серці допомогти і може взяти пряму участь у порятунку їхньої дитини!

Діаночка пережила вже чимало важких днів, винесла багато болю та страждань разом зі своїми батьками, і всі ці труднощі були не марними, лікування принесло свій позитивний результат, але через рік трапився рецидив, і тепер, щоб вижити їй, потрібно пройти лікування антитілами, яке у нашій країні не робиться. Тому батькам і доводиться шукати всі можливі шляхи, аби врятувати свою кровиночку! Ціна порятунку життя дитини коштує – 125 495 євро!

На сьогодні вже зібрано суму – 1600 євро.

Так, сума велика, нехай буде важко, але життя наших дітей не має ціни для нас, батьків, воно безцінне! А оскільки нас усіх теж величезна кількість, то разом ми зможемо перемогти і цю суму! Кожен, пожертвувавши найменшим, може зробити свій дорогоцінний внесок у порятунок життя цієї малечі!

Ми просимо вас усіх, дорогі наші помічники, не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка, подаруйте частинку своєї душі цій чудовій дівчинці і переведіть їй свої пожертвування, торбу, яка йде у вас із самого серця!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати найбільшим благословенням для цієї дитини! Кожен потроху, і вся сума буде зібрана!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ