Касяненко Владислав потребує нашої з вами допомоги. До збору 45 000 грн

Новини | 6.01.2018 | 0

Касяненко ВладиславУ ці Різдвяні дні хотілося б говорити тільки про хороше і радісне, але життя в нас таке, що не завжди виходить так, як би нам цього хотілося. Ось і новини нашого Влада не дуже хороші.

Рік тому, після чергового обстеження у Влада виявили невелику освіту, було ухвалено рішення – лапароскопія, але потім рішення було змінено, лікування та спостереження. Весь цей час, Влад приймав призначені йому препарати, і все начебто спочатку, йшло непогано, але ось, місяць тому, коли Влад пройшов планове обстеження, його результати нас усіх дуже засмутили. Було виявлено вже два новоутворення, одне на його єдиній нирці, а інше – на правій легені.

Після консиліуму лікарів Інституту раку та консультації нефрологів – урологів було прийнято рішення – дві операції, одна на нирці, друга – на легкому. Вони вже заплановані на кінець січня і коштуватимуть для Влада – 45 000 грн, і це тільки на саму операцію, як усе просуватиметься далі, дивитимемося по ходу. Але вже й ця сума, дуже величезна для Влада та його родини, тому вони просять допомоги у нас із вами, наші дорогі помічники.

Сьогодні ми просимо відгукнутися всіх, хто зможе пожертвувати для Влада свої заощадження та допоможе зібрати для нього необхідну суму! Відгукніться будь ласка, не пройдіть повз потребу цього прекрасного юнака! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашого Влада!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ