Діана Батій. Такі ось наші новини. До збору – 147 196 євро

Новини | 25.01.2018 | 0

Диана Батий
Хоч новини та результати обстеження Діанки у нас невтішні, але воно в Барселоні вже закінчилося, і на превеликий жаль, рецидив був підтверджений.

Світлою плямою в цьому дослідженні виявилася лише відсутність захворювання в кістках, що, за словами професора, який обстежив дитину, вказує на рідкісний і водночас позитивний випадок. Там, у Барселоні, лікарі розписали для дитини подальший план лікування, і це:

  • 2 блоки хіміотерапії, які проходитимуть в Україні. Протокол лікування дівчинки, також, був узгоджений і затверджений нашими лікарями, на консиліумі Інституту раку.

ПОТІМ БУДЕ:

  • Імунотерапія (лікування антитілами за американськими протоколами) – у Барселоні, вартість – 125 495 ЄВРО.

І ДОДАЛАСЯ ЩЕ

  • Радіотерапія (опромінення ураженої зони) – у Барселоні, вартість – 26 491 ЄВРО.

Диана БатийТому загальна необхідна сума збору імунотерапії та радіотерапії становить – 151 986 Євро.

Перший блок хіміотерапії Діаночка вже пройшла в Черкасах, але він дався їй непросто. Організм дитини дуже важко відреагував на нові та високодозні препарати. У малюка сильно впали аналізи крові, довелося залучити навіть донорів, щоби вливати тромбоконцентрат. Ми всі, разом з батьками дівчинки, молимося, щоб наша Діаночка якнайшвидше прийшла до тями і якнайшвидше, відновилася до наступного блоку. Нехай Господь допоможе нашій дівчинці і перетворить усі її тяжкі випробування, тільки на благо всьому її організму. А ми в цей самий час робитимемо все можливе і не можливе для того, щоб зібрати необхідну суму на її лікування.

Від попередньої новини, з урахуванням повторного прохання на каналі Інтер, вдалося зібрати – 4 962 Євро (35.4 грн. /ЄВРО), за що ми вдячні всім, хто пожертвував нашій Діанці свої кошти! Дякую вам усім величезне за ваші чуйні серця! Нехай благословить вас усіх рясно Господь!

З них, на супутні препарати під час хімії дитини, було витрачено – 172 Євро, тож загальна сума збору на сьогодні становить – 147 196 євро.

Як би важко нам усім не було, але збір на лікування Діаночки триває!

Так, сума велика, але така велика і не підйомна вона є тільки для сім’ї дитини, а для всіх нас, разом узятих, вона як крапля у великому океані! Адже кожен із нас по краплі і складає цей океан! Давайте не будемо байдужі, але зробимо і свій внесок у порятунок життя цієї чудової дитини! Не лякайтеся цієї суми, і ніколи не думайте, що ваша пожертва може бути мізерною в ній і нічого не коштуватиме! Не думайте, це помилка! Так, як кожна крапелька складає повноту океану, так і кожна ваша копійка має своє величезне значення і складає всю необхідну суму! Завжди знайте і пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і може врятувати їй життя! Заради порятунку дитячого життя можна пожертвувати багатьом, навіть своїм життям, ну а ми просимо вас – пожертвуйте хоча б найменшим, перерахуйте їй свої пожертвування, і вони одразу обернуться в найцінніше і найбільше благословення для нашої Діаночки і це її ЖИТТЯ!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ