Балдюк Софія. Реабілітація у січні

Новини | 29.12.2023 | 0

Важко зібрати думки та сконцентрувати свою увагу на роботі, під звуки тривоги та після сьогоднішнього масованого обстрілу. Але знаю одне — незважаючи ні на що, треба це робити, треба працювати і допомагати тим, хто сьогодні, як ніколи потребує нашої з вами допомоги. Потрібно кріпитися і підтримувати слабких, треба триматися і ще більше творити добро заради добра.

Ми вдячні всім, хто відгукується та допомагає нашим дітям, величезна всі подяка! Ваша допомога безцінна перед Богом! Нехай він благословить вас усіх за ваше добро і надішле вам мир і здоров’я, що найцінніше і найдорожче в нашому житті!

Дякую вам, дорогі, за все, що ви робите! Адже завдяки лише вашій допомозі, наші діти можуть отримувати допомогу та проходити своє лікування, реабілітацію та відновлювальну терапію. Наша Софійка одна з таких дітей, вона знаходиться під вашою опікою і ми дякуємо Богові за кожного з вас, за всіх, кого він посилає їй на допомогу. Молитимемося, віритимемо і сподіватимемося, що ви й надалі будете з нашими дітьми і всіляко підтримуватимете і допомагатимете їм на їхньому найважчому шляху!

Ми розуміємо, що сьогодні всім важко жити та виживати, збори теж стали проблемними. Тому, виставляємо збір уже на січень місяць нового року і дуже віримо, що й цього разу, Господь надішле нашій дівчинці потрібних людей, які допоможуть їй в оплаті нового курсу реабілітації.

Сума збору: 12000 грн

Ми просимо всіх, хто може допомогти нашій Софійці зібрати необхідну їй суму, щоби сплатити реабілітацію за січень. Відгукніться, будь ласка! Не пройдіть повз це прохання!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ