Андрієнко Наталія. Допомога на черговий курс лікування

Новини | 23.01.2024 | 0

У новий рік входимо з вірою у найкраще та надією на добрі новини для нас усіх.
І як пише наша Наташенька:

…в новий рік – по-новому, без пухлини, завтра починаю продовжувати капати Кітруду, яку купила в кредит. А ще була у променевого терапевта в Інституті раку, 17.02.24 записана на розмітку і з 24.02.24 починається променева терапія (безкоштовно) на 15 сеансів.

Будемо вірити, що найстрашніше вже залишилося позаду: Операція, 20 курсів хіміотерапії та 5 курсів імунотерапії, залишилися для Наташі у старому та дуже важкому році. Але головне, що лікування принесло позитивні результати і ми дякуємо за все Богу і всім, хто підтримує і допомагає нашій Наталці, величезна вам усім подяка за ваше добро, яке вселяє надію і зміцнює віру в повне одужання. Багато чого вже довелося пережити Наташі, а попереду чекає ще багато нових перемог, адже лікування ще триває. Цей рік ще розписаний на 11 курсів імунотерапії, променеву терапію та обстеження.

Новий рік для Наташеньки розпочався з обстежень та 6 курсу імунної терапії, далі ще й променева терапія. Сьогодні вона пройшла черговий курс лікування та просить допомогти зібрати на нього – 72 800 грн, щоб погасити новий кредит за Кітруду, що найдорожчий препарат у цьому лікуванні.

Тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість, щоб допомогти Наташі закрити борг по кредиту за лікування і цього місяця. Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ