Андрієнко Наталія. Новий курс хіміотерапії

Новини | 11.12.2023 | 0

Через війну багато змінилося в нашому житті. Як саме ми його проживаємо, та як ставимося до нього. Люди борються за свою долю, кожен веде свій власний бій за виживання – хто на полі бою, а хто в лікарняних ліжках. Ті, хто хворіє та сьогодні потребує дороговартісного лікування, опинилися зовсім на узбіччі, оскільки не мають когось, хто міг би їм допомогти в біді. Їм залишається сподіватися на допомогу добрих та чуйних людей.

Так само і наша Наташа, яка не може щомісяця віддавати величезні суми лише за один дорогий препарат, не кажучи вже про все інше, лікується в борг, їй доводиться брати кредит, щоб купити дороговартісний препарат. Цього разу, не погасивши повністю ще попередній кредит, їй довелося взяти новий, щоб придбати препарат Кітруда для нового курсу хіміотерапії, який вона проходить вже сьогодні. Цього разу Наташа знайшла препарат за 72 000 гривень, тому нам потрібно допомогти зібрати цю суму.

Слава Богу, лікування має позитивний результат — за 20 курсів хіміотерапії та 5 курсів імунотерапії, пухлина пішла і щоб зачистити місце поразки, на 21 грудня Наталці призначено ще й операцію, віритимемо, що все пройде добре!

Ми всі розуміємо, що важко сьогодні всім, але якщо у вас є хоч невелика можливість, допоможіть, будь ласка, Наталії зібрати необхідну суму, щоб погасити кредитний борг за ліки!

І якщо ви відкриті для добрих справ і ви можете допомогти, ви можете перерахувати свої пожертвування їй на карту!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ