Балдюк Софія. Допомога на грудень

Новини | 27.11.2023 | 0

Дякуємо Богові за кожен ранок, і за те, що з його допомогою та захистом наших воїнів, ми змогли пережити найважчі дні листопада! Знаю і вірю, що Господь завжди з нами, що він чує наші молитви і не залишить нас і далі в ці важкі часи. Руку Божу ми відчуваємо на собі, як у тилу, так і на полі битви, і про це свідчать сотні наших героїв — захисників, яких Господь дивом виводить із «пекла» та рятує їм життя! Слава Богу за його любов і допомогу скрізь і будь-де!

Також ми дякуємо Богові за те, що на допомогу нашим підопічним він завжди посилає людей, які є для них величезним благословенням та підтримкою, з кожним разом дарують їм ще один шанс на їхнє одужання! Нехай ваші таємні добрі справи приносять вам божественний урожай у всіх сферах вашого життя! Дякуємо Богу за те, що ви є такими, стійкими і надійними!

Сьогодні ми знову звертаємося до вас за допомогою, і просимо допомогти зібрати Софійці 12000 грн на грудень місяць.

Ми розуміємо, що сьогодні всім важко жити і виживати, тому збори стали проблемними. Ми виставляємо збір на грудень місяць і дуже віримо, що і цього разу Господь пошле нашій дівчинці потрібних людей, які допоможуть їй оплатити новий курс реабілітації.

Ми просимо всіх, хто може допомогти нашій Софійці зібрати необхідну їй суму, щоб оплатити реабілітацію за грудень місяць! Відгукніться, будь ласка!

І завжди пам’ятайте, що ваше найменше пожертвування може стати великим благословенням для цієї дівчинки і врятувати їй життя, яке перевищує все!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ