Андрієнко Наталія. Допомога на наступний курс лікування

Новини | 13.11.2023 | 0

Час від хімії до хімії проходить дуже швидко, а ось збір на придбання дорого медпрепарату Кітруда, який потрібно приймати кожні 21 день, проходить дуже повільно. За попередній збір вдалося зібрати всього 3 111 грн, з необхідних Наталці 77 тис грн, що дуже сумно. Дякуючи Богу, частину необхідної суми Наталці знову допомогли зібрати колеги по роботі, решту вона взяла в кредит, який днями покрила лікарняними, що їй виплатили за два місяці. Сподіватимемося що Господь і далі не залишить нашу Наталку і посилатиме їй людей, які мають можливість і бажання творити добро для інших!

Ми дякуємо Богу за все, і особливо — за позитивну динаміку в лікуванні Наталки! Результати нас радують і це головне. Будемо сподіватися, що до кінця лікування Наталія буде здорова.

А поки що ми знову просимо допомогти зібрати їй 77 тис грн, щоб придбати препарат на наступний курс, який заплановано вже 20 листопада. Часу залишилося дуже мало, тому ми просимо відгукнутися всіх, у кого є можливість підтримати і допомогти Наталці в її нелегкому лікуванні.

Біда може постукати в кожну оселю, але перемогти її можна лише тоді, коли ми разом! Адже кожне ваше пожертвування стає частиною безцінного добра і величезним благословенням для Наташі, яке рятує їй життя!

Розуміємо, що всім нам важко сьогодні прожити і вижити в ці часи, а тим, хто хворий і бореться за своє життя, шукаючи можливості на своє дороге лікування, ще складніше! Тому, давайте підтримаємо Наташу та допоможемо зібрати їй необхідну суму на наступний курс лікування! І пам’ятайте, що в цьому зборі – безцінна кожна гривня!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ