Андрієнко Наталія просить допомоги на новий курс хіміотерапії

Новини | 25.10.2023 | 0

Людське життя, дароване нам Всевишнім, безцінне і кожен у цьому світі бореться за неї як може і вміє. Так і наша Наташенька, зіткнувшись з важким, але виліковним захворюванням, зробила йому виклик і стала на шлях борця за своє життя, а маленькі та ніжні обійми своєї маленької доньки, надають їй ще більше сили у цій нерівній битві!

За час свого лікування, Наташа пройшла вже 9 курсів хіміотерапії та 2 курси імунотерапії з дорогим препаратом Кітруда, на який ми намагаємося їй допомогти зібрати кошти. Один флакон цього препарату коштував – 82 000 грн, зараз ще зробили знижку і коштує він уже 77 000 грн. Дякувати Богу, Наташа стала учасником програми підтримки пацієнтів «Ключ надії», в якому пацієнт купує один флакон препарату, а другий дається йому безкоштовно. Так, це допомога, але й 77 000 грн для Наталії – це теж дуже велика сума, адже це тільки один препарат, не рахуючи вже всього іншого, на що витрачаються теж чималі суми. Тому вона і просить допомоги у всіх добрих людей, які зможуть допомогти зібрати їй цю суму, щоб купити цей дорогий препарат уже на 30 жовтня.

На превеликий жаль, не завжди вдається зібрати необхідну суму та закрити збір, але дякувати Богові за постійних помічників, друзів, колег по роботі та близьких Наталії, вдається покрити всі необхідні потреби, на що ми сподіваємось і далі.

Сьогодні ми знову просимо вас про допомогу. 30 жовтня у Наташі наступний курс, і ми дуже сподіваємося, що разом з вами нам вдасться допомогти зібрати і купити цей препарат і вона зможе вчасно зайти на лікування.

Розуміємо, що час зараз військовий і важкий, що не кожен може допомогти і підтримати іншого, але саме в таких важких умовах життя і перевіряє нас усіх на людяність. Якщо у вас немає можливості пожертвувати 10 грн, помоліться будь ласка за її здоров’я, підтримайте добрим словом і серце людини зігріється від вашої турботи та любові.

Життя таке, що іноді від доброго слова та слів, які зміцнюють нашу віру, можна зцілитись!! Тому, давайте допоможемо Наталці, кожен чим може і як може, головне, щоб наша допомога була щирою і виходила із самого серця!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ