Анастасія Головань потребує вашої допомоги на планове обстеження

Новини | 25.06.2020 | 0

Днями наша Настенька завершила курс лікування, який їй призначили після того, як у неї виявили поліп ендометрію, що викликав у неї кровотечу і болі. Після призначеного їй курсу лікування, кровотеча припинилася і пішли болі. Тепер Насті необхідно зробити нове УЗД та нові аналізи, щоб побачити картину лікування та прийняти подальші рішення. Це обстеження саме збіглося з плановим, контрольним обстеженням, яке Настюша проходить двічі на рік.

І воно має відбутися вже за два тижні на це їй необхідно — 19 700 грн.

А це Аналізи крові: Альфа – фетопротеїн, ХГЛ, HBS AG, нирково-печінкові, клінічний розгорнутий аналіз крові, дослідження УЗД, КТ та МРТ – легенів, черевної порожнини та малого тазу, Контраст, Фотранс- проносне для підготовки до дослідження, придбати – Фемінал, Біфрен, Дюфастон на 3 місяці, який Настя приймає на стабільній основі для роботи єдиного свого яєчника.

Тому ми просимо відгукнутися всіх, хто сьогодні може допомогти нашій Насті! Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка!

З усіх відомих причин, свої пожертвування поки що, тимчасово, ми просимо перераховувати на мою картку. При перерахуванні ваших пожертвувань, прошу вас, обов’язково вказуйте причину перекладу: “Благодійна допомога на лікування Насті Головань”!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ