Марина Діденко. Планове обстеження. До збору – 23 750 грн

Новини | 10.09.2021 | 0

Осінь та весна – це завжди тривожна пора року для наших підопічних. Адже саме в цю пору року загострюються усі хронічні захворювання та можуть виникати рецидиви. Тому саме восени, до настання холодів, наші діти намагаються пройти всі свої планові обстеження і після всіх результатів обстежень отримують необхідні рекомендації від лікарів.

Цей рік видався важким для Марини, вона багато хворіла, були погані аналізи та майже весь час, доводилося проходити курси лікування. Дівчинка росте і йде велике навантаження на її єдину нирку, плюс ще й гормональний збій… а все це разом, приносить великі проблеми її здоров’ю. Мама весь час переживає за дочку, вся на нервах, а тут ще й обстеження, яке ще більше приносить тривоги у її серці.

Планове обстеження у Маринки має відбутися вже наприкінці вересня. Тому, поки ми маємо трошки часу, ми відкриваємо збір, щоб допомогти дитині оплатити всі обстеження та придбати препарати, які вона приймає на стабільній основі.

У контрольні обстеження входять: МРТ та КТ чотирьох відділів з контрастом і без нього, УЗД усіх органів, усі аналізи крові, аналізи на гормони, усі маркери на гепатит, онкомаркери, вся Біохімія крові, Кальцій загальний та Кальцій іонізований. А так само, придбання мед препаратів, які дівчинка приймає на стабільній основі, а це – Канефрон, Нефропатин, Урсофальк на 2 місяці, Гептрал на 2 місяці, Максібрен на три місяці, Ле – карніта питна на місяць, Конкор та Омега 3 на три місяця.

На все це дівчинці необхідно — 23 750 гривень.

Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти дитині! Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання!

І Завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ