Їхній земний шлях був перерваний страшною та смертельною хворобою! За останні роки нам довелося пережити втрату багатьох дуже близьких нам дітей, дітей, яких ми полюбили всім серцем і душею і всіляко намагалися допомагати їм у їхньому нелегкому і довгому лікуванні. Ми разом з їхніми батьками молилися і боролися як знали і могли за їхнє земне життя, але Бог розпорядився інакше, покликавши їх дух до себе. І ми ніяк не змогли вплинути на це. Адже в людини немає влади над днем ​​життя і днем ​​смерті, ця влада належить лише Господу і останнє слово завжди залишається за ним. “Повернеться у землю порох, звідки вийшов, а дух життєвий вернеться до Бога, звідки вийшов.” Екклесіяст гл.12 ст. 7. Господь забрав, залишивши нам багато нерозділених питань, біль, страждання і пам’ять про них!!! Але навіть смерть не може розлучити нас із ними, ми все одно продовжуємо любити їх і пам’ятати, розуміючи тепер, що ні життя ні смерть не має жодної сили, щоб вплинути на нашу любов і пам’ять про них. Любов – вона сильніша за життя і смерть! Адже кохання воно вічне, навіть якщо зникне світ, любов залишиться.

Вони назавжди залишаться в наших серцях такими ж життєрадісними, мужніми і сильними якими ми їх і знали за життя. І зараз у них немає діагнозу, немає болю, немає страждань. Їхній дух досконалий разом з Ісусом! Ми продовжуємо вірити, що їхній дух спочиває у світі з самим Творцем, який свого часу і вдихнув у їхні тіла дух життя, а у призначений час повернув назад, покликавши їхній дух до себе.

Ми дякуємо Богу за всіх, хто з’являвся в їхньому житті і брав участь у нелегкому лікуванні цих дітей. Велике вам дякую! Господь не залишить вас без нагороди!

Упокій Господи душі, що пішли до Тебе дітей і втіш Духом Твоїм Святим їхніх рідних і близьких!

1 2