Дуже весела та життєрадісна дівчинка була, джерело радості та сміху в сім’ї, ласкава та дбайлива, добра та чуйна. Займалася у музичній школі за класом скрипки, ходила до танцювального гуртка, мріяла займатися гімнастикою.

Але одного разу з’явилася косоокість і слідом за нею – блювота. Консультація окуліста, невролога, процедура МРТ – і за кілька днів пролунав страшний діагноз, значення якого на той момент просто ще ніхто не розумів – пухлина стовбура головного мозку. На той момент життя зупинилося… Опромінення… Рівно через півроку дитини не стало… Аліна мріяла відсвяткувати своє 8-річчя, нею було складено список гостей, але… Ці шість місяців були дуже страшними, про них неможливо забути навіть якщо дуже захотілося б.

Незабаром буде три роки з того страшного дня, як не стало нашої Аліни. Але в це неможливо повірити й досі, адже Аліна постійно в наших думках та в серці. Життя, виявляється, може дуже круто і непередбачено змінитись… Біль не вщухає і не вщухне ніколи. Дай Боже, щоб цей біль ніхто ніколи не зазнав. Я щиро бажаю цього всім.

Просимо молитов за упокій Аліни Сірбіладзе. У дівчинки була пухлина стовбура головного мозку, а тиждень тому сталася зупинка серця. Дитина перебувала в реанімації Охматдиту і вперто боролася за життя…

Упокій Господи в царстві Твоєму душу новопр. отрц. Олени, де обличчя святих сяють як світила і прости їй усі гріхи вільні і мимовільні. Пресвята Трійці, Боже наш, втіши дарами Духа Святого батьків і близьких новопреставленої імена яких знаєш.

Залишити відповідь