Життя Новіков розділилося на до і після винесення страшного діагнозу їхньому синові — семирічному Дениську Новику. Хвороба наздогнала дуже швидко, зненацька. Видимі прояви почалися кілька місяців тому, коли дитина почала скаржитися на невеликий біль у нозі і стала накульгувати. Спочатку це скидалося на забій (тим більше, що хлопчик справді вдарився цією ніжкою). Але біль не минав і батьки звернулися до лікарів (на хвилинку батьки були на прийомі у лікаря в Охмадеті!). Їх заспокоїли, сказали, що це справді утворилася гематома від забиття і призначили мазі і як у нас люблять говорити «симптоматична терапія». На прохання мами направити на рентген, лікарі переконали її, що в цьому немає потреби. Однак подібна довіра лише відтягнула час, а як відомо ЧАС у лікуванні онкохворих людей це один із найважливіших факторів та запорука успіху.

Коли у Дениса набрякла нога і потемніла, його в лікарні терміново направили на рентген, а потім терміново до онколога. Потім була низка складних аналізів, брали зразки тканини і, нарешті, діагноз — остеогенна саркома нижньої третини правого стегна. Один із найбільш злоякісних і небезпечних різновидів саркоми.

На сьогоднішній день мама та хлопчик перебувають у Національному Інституті Раку (вул. Ломоносова 33/43). Пройшли перший блок хімії. Різко впали показники крові. Нині роблять очищення крові, тобто. виводять хіміопрепарати із крові дитини. Таких блоків хімії ще 6 до того, як призначать операцію з видалення кістки та заміні її на штучну. На жаль, наша держава не може забезпечити повноцінного лікування онкохворих дітей. На сьогоднішній день батьки вже змушені купувати препарати. Повірте, вони дуже дорого коштують. А це лише початок їх випробувань на довгому шляху до одужання. Для дитини, яка ніколи не сиділа на місці, був рухливим і товариським перший проведений тиждень на лікарняному ліжку велике нещастя. Мати тримається. Вона не може до кінця прийняти те, що трапилося, та це й не можливо, бо свідомість не витримує всю тяжкість того, що відбувається. Однак вона розуміє, що від того якими очима вона дивитиметься на сина, з якою інтонацією з ним говорити, з яким настроєм щоранку йому говоритиме йому «Доброго ранку», а ввечері «На добраніч» залежатиме і настрій дитини. А для цього потрібна величезна мужність!

При такому діагнозі (як утім для будь-якого онкозахворювання) допомога дитині може знадобитися будь-якої хвилини. Крім того, може знадобитися після чергової хімії донорська кров. У хлопчика О(I) Rh(+) група.

Виходячи зі всієї складності, я прошу у Вас від імені батьків, а найголовніше від імені Дениски надати допомогу. Вітаються будь-які суми, перераховані на р/рахунок чи передані мамі дитини. Кожна перерахована гривня дає шанс повноцінно продовжувати лікування, не втрачаючи жодного дня. Денис має величезний шанс перемогти хворобу, оскільки час був не втрачений!

Денис через свою дитячу безпосередність не знає, що з ним трапилося, тому сподівається швидкої вийти з лікарні та повернутися до свого класу, до своїх друзів, до своїх звичних занять. Хлопці — однокласники теж чекають на його якнайшвидше повернення.

Я думаю, що ми всі разом можемо надати посильну фінансову допомогу, а в іншому потрібно тільки сподіватися на Бога і організм малюка, імунітету якого без підтримки ззовні буде дуже складно впоратися з хворобою.

Мама хлопчика просила обов’язково сказати, що якщо буде зібрано коштів більше, ніж потрібно для Дениса, то всі гроші будуть передані іншим дітям, що гостро потребують, а їх на превеликий нещастя багато.

Залишити відповідь