Реквізити:
 • Райффайзен Банк Аваль

  МФО — 302247

  ЕДРПОУ — 20097421

  Р/р -2625799999

  Карта № 0508570900

 • Карта ПриватБанк

  5167 9872 0818 8215

  Гула Наталя Василівна
Діагноз:
 • Недорозвинення щелепи та вушної раковини
Документи:
Контакти:
 • Гулий Юрій Анатолійович

  (097) 297- 40 06

 • Ніна Москальова

  (067) 388 - 12 -18

Дуже часто останнім часом я бачу страждання і біль дітей та їхніх батьків, які роблять все, аби тільки бачити здоровими своїх діток. Життя іноді підносить нам такі несподівані випробування, що здається впоратися з ними – просто не в наших людських силах. Але ми, батьки, робимо все можливе і не можливе, щоб завжди бачити щасливу посмішку своєї дитини і ніжно притискати її до своїх грудей. У моменти, коли нестерпно важко і боляче дивитися на своє дитя, побоюючись за його життя, запитуєш себе – що ж буде далі, як жити і що робити, чому ж так не справедливе життя до мене і моєї дитини …?

А який іноді не людський важкий шлях нам потрібно пройти, щоб досягти конкретної мети…?!

Так і в житті сім’ї нашої восьмирічної Ані, 13,08,2004 р. н. з Вінницької обл. З самого народження дівчинка комплексує через свою зовнішність, тому що народилася з лівосторонньою мікротією (недорозвинення щелепи та вушної раковини)… Дівчинка живе і розвивається як і всі дітки: навчається в школі, займається в художній школі, бере активну участь у житті своєму школи на різних конкурсах та виставках, відвідує кухоль бісеро-плетіння, дуже любить малювати, читати, ігри з логічними навантаженнями, любить складати пазли та мріє навчитися грати на гітарі.
Після довгих консультацій батьків з іноземними фахівцями, зокрема в Ізраїлі – було зроблено висновок та висновок – що все можна виправити у кілька хірургічних етапів.

І це буде:

 • реконструкція вушної раковини з використанням реберного хряща, починаючи з 8 років;
 • другий етап через 1/2 роки після першого
 • поетапне розширення щелепи зліва щелепно-лицьовим хірургом.

Ізраїльські фахівці беруться допомогти дівчинці, але на всі хірургічні втручання необхідно 85 тисяч доларів. Для сім’ї Анечки ця сума дуже величезна, тому вони сьогодні звертаються до всіх, хто тільки може допомогти їм зібрати необхідну суму для лікування їхньої доньки.

За цей час, завдяки журналістові Ксенії Поважній, яка ніколи не відмовляє мені у допомозі для моїх підопічних, нам удалося зняти сюжет про дівчинку на першому національному каналі.
Завдяки чуйним і добрим людям вдалося зібрати 7250 грн – цього не достатньо, але ми віритимемо, що спільними зусиллями нам вдасться зібрати безумовно конкретну суму на операцію для дівчинки.

Не пройдіть повз цю дитину, зробіть свій внесок у цю чудову і життєрадісну дівчинку. І пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

Я відчуваю величезну радість і почуття глибокої подяки, і хочу передати тим людям, які з’явилися і ще з’являться в житті Анечки після наших прохань. Велике Вам дякую за вашу допомогу, за ваші пожертвувані кошти та теплі слова підтримки. Хай не залишить вас усіх без нагороди!

Залишити відповідь