Великодне вітання у військовому шпиталі 2023

Новини | 22.04.2023 | 0

Ми продовжуємо піклуватися про тих, хто як ніколи сьогодні потребує нашої допомоги. У ці Великодні дні ми вітали дітей у Київському Онкоцентрі та наших захисників у шпиталі.

У шпиталі ми намагалися підтримати наших захисників як тільки могли: слухали, щоб вони змогли зцілити свою душу; жартували, щоб побачити їхні посмішки; і дякували за наш захист, і захист нашої України… Ми присвятили нашим захисникам весь цей Святий день і вдячні Богові за ту дружню і спокійну атмосферу, яку нам створив Ісус у той Пасхальний і Святий день Воскресіння Господнього, ту велику Божу атмосферу, в якій хто міг і хотів, зміг виговоритися, а ми – вислухати, зрозуміти і обійняти!

Найшвидшого вам усім одужання! Дякуємо Богу за кожного з вас! Все робимо разом з вами, робимо з любов’ю, як для Господа та себе, щоб у всьому прославлявся Отець, Син та Дух Святий! Амінь!

Війна відкрила нам очі на багато речей і ми побачили в реальності, хто ми є насправді! Я благаю Всевишнього щоб через цю війну збувся Його Божий план! Щоб через Україну світ очистився від усякого роду зла, ненависті, брехні, лицемірства, обману, сріблолюбства. Щоб від нас пішла вся темрява, а в кожному з нас – засяяло нове Боже світло оновлення та очищення!

Також ми всі молимося за нашого волонтера Олександра, та всіх наших захисників, що знаходяться сьогодні на передовій. Нехай Господь убереже їх усіх від вибухів, градів, ракет, бомб, від шаленої кулі! Нехай жодна зброя, спрямована проти наших хлопців, не буде успішною! Молимося за всіх наших полонених, нехай Господь поверне їх живими додому.

Молимося за всіх загиблих хлопців, нехай Господь прийме їх у Своє царство небесне і нехай вони всі знайдуть вічний спокій, поряд із нашим небесним Батьком!

Молимося за всіх, віримо, сподіваємось і чекаємо на всіх живими та неушкодженими! Нехай матері дочекаються своїх синів, дружини – чоловіків, а діти – своїх батьків!

Бережіть себе та своїх близьких!

Нехай Великдень Христовий принесе всім нам лише радісні звістки і подарує нам мир та багато щастя!