Столярчук Владислав. Юнак потребує вашої допомоги

Новини | 30.12.2016 | 0


Новорічні свята вже на порозі. А саме, в ці різдвяні дні, наші діти перебувають в очікуванні якогось казкового дива, і виконання найзаповітніших бажань. Ну і звичайно, яке Різдво без бажаного подарунка? Завдяки одній дуже хорошій людині, здійснилася і мрія Владика, він “стрибав” від радості, коли одержав те, що дуже хотів! Бачачи щасливими наших дітей, найкращої нагороди і не треба!

Але попереду наш хлопчик має ще контрольне обстеження, ми знову очікуємо гарного результату, і це буде ще одним подарунком, коли ми побачимо позитивний його результат… Контрольні обстеження Владик проходить двічі на рік, спочатку і закінчення поточного року. Перше було вчасно, а ось з другим, яке мало відбутися на початку грудня, трошки затрималися, оскільки хлопчик сильно захворів і тільки-но почав відновлюватися. А поки ми зберемо йому необхідну суму, він вже буде готовий проходити всі необхідні обстеження, які входять: МРТ і КТ 4-х відділів хребта, включаючи шийний і грудний, з контрастом і без нього в клініці “Оберіг”, там же УЗД щитовидної залози , УЗД ШКТ, 4 види крові на гормони, онкомаркери, загальні аналізи та біохімія крові. З усіма цими результатами буде – консультація у Москві, у проф. Желудкової. Ще потрібно буде сплатити за заняття з реабілітологом (грудень, січень), масаж стоп (їх розробка), придбання Кальцію Д3 та новий курс протигрибкових препаратів, які відновлюють нігті на руках та ногах хлопчика після хіміотерапії. Хімія дуже погано позначилася на нігтях дитини. Відновлення нігтів відбувається, але дуже повільно. Але дякувати Богу, нігті оновлюються і це вже радість для Владика.

Усі обстеження – 23900 грн, оплата реабелитологу та протигрибкові препарати – 9700 грн. Отже, на все це хлопчику потрібно – 33 600 грн.

Так, така немаленька сума у дитини двічі на рік, і ми починаємо цей збір, і просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашому Владику!
Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка на потребу цієї дитини!

Ми розуміємо, що час сьогодні не найкращий для збору, але ми не втрачаємо надії, що знайдуться люди, які зможуть відгукнутися на цю потребу!

Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами Столярчук Алли Андріївни. Реквізити на сторінці Владика.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ