Діденко Марина. Дівчинка потребує вашої допомоги

Новини | 25.01.2017 | 0

Диденко МаринаМайже рік ми нічого не писали про нашу Мариночку, але зараз виникла така потреба та потреба.

Наша дівчинка потихеньку відновлюється і приходить до тями після основного лікування. Ми нічого не писали і не зверталися до вас за допомогою, тому що батьки дитини весь цей час намагалися самі покривати всі необхідні потреби їхньої донечки, але зараз настали лихоліття і вони знову змушені звертатися за допомогою до вас, наші дорогі помічники.

Марина відновлюється після основного лікування хоч і повільно, але головне, що відновлюється. Дуже важке лікування, що не пройшло безслідно для її здоров’я в цілому, у дівчинки дуже постраждала психіка, Мариночка не така як усі інші дітки, тому вона займається у спеціалізованій школі. Мамі доводиться з нею не легко, але вона всіляко намагається допомогти своїй улюбленій донечці всім, що тільки може. Мариночка дуже добра і дуже комунікабельна дівчинка, добре малює і має гарну пам’ять. Все в неї йде непогано, а ми молимося, щоб з кожним разом було ще краще, і так до її одужання. П’ять років поспіль вона з мамою їздить з усіма нашими дітками на реабілітаційний відпочинок на Закарпатті, на оздоровлення, і отримує там безліч позитивних вражень та добрих результатів. Їй дуже подобаються гори і все, що там відбувається. Від відпочинку, до відпочинку дівчинка чекає на нову поїздку, молиться щоб усе було добре і вона знову відбулася.

Диденко МаринаА щоб усе було добре, головне їй нічого не пропустити, для цього вона і проходить двічі на рік призначені їй контрольні обстеження, які відбудуться вже за два тижні.

У контрольні обстеження входять: МРТ та КТ чотирьох відділів, УЗД, усі аналізи крові, аналізи на гормони, на гепатит, онкомаркери. На все це дитині потрібно буде – 15 900 грн.

І ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти дитині зібрати необхідну суму і вчасно пройти всі обстеження.

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання!

Завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами, Діденки Інни. Реквізити знаходяться на сторінці Марини:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ