Столярчук Владислав. Юнак потребує вашої допомоги

Новини | 16.06.2014 | 0

Столярчук ВладиславНайдорожчий час, який має кожен з нас – це наше дитинство. У кожного воно проходить по-різному, але у багатьох наших діток воно виявилося дуже важким і непередбачуваним, оскільки воно проходить сьогодні у лікарняних стінах дитячого онкологічного відділення, і таких дітей у нас сьогодні дуже багато. Частину такого свого дитинства провів у цих стінах і наш Владик, переживши там багато болю, страждань і сліз, і найважчим випробуванням для нього стало те, що після проведеної операції він опинився в інвалідному візку і був зовсім безпорадним.

Швидкопливо сьогодні летить час, потихеньку гояться всі рани, а заняття з фізіотерапевтом, величезна праця та цілеспрямовані зусилля над собою, приносять не малі результати: хлопчик починає ходити потихеньку на ходунках, і мамі стає хоч трохи легше. Життя цієї дружної сім’ї – матері та сина, дуже нелегка, але до неї вони все одно прагнуть і перемагають її покроково. Щоб досягти ще кращих результатів, їм ще треба багато над собою працювати, з величезною любов’ю та терпінням підтримуючи одне одного.

Владик зовсім мало буває на вулиці, у них у будинку немає ліфта, а мешкають вони на 4 поверсі. Важко спустити сходами, а ще важче потім підняти матері сина в квартиру, і виходять і гуляють вони, переважно, тоді, коли потрібно їхати до лікарні або на обстеження. Після такої прогулянки, Владик, шкодуючи свою матусю, у якої вже й так “вийшли” вени на ногах, упираючись руками об сходинки та чіпляючись за поручень, просто тягне за собою, поки що не дуже слухняні ноги… і такий підйом із відпочинком для них займає довгий час. Але дякувати Богові, що ніякі перешкоди, не заважають дитині рухатися до своєї мети – вона дуже мріє здійснити свою мрію: будь-що-будь, стати на свої здорові ноги, і бути міцною опорою для своєї улюбленої матусі! А ми зі свого боку намагатимемося і далі, всіляко підтримуватимемо і допомагатимемо їм!

Столярчук ВладиславЯ дуже вдячна Богові за людей, які відкривають свої серця і беруть пряму участь у житті та одужанні нашого Владика. Вдячна Олександру, який дуже підтримує дитину та покриває її потреби! Дякую Богу за всіх, хто не залишається байдужим до чужого лиха і простягає їм свою руку допомоги! Нехай благословить вас усіх Господь і надішле вам усім нагороду!

Двічі на рік, Владик проходить повне, планове контрольне обстеження та з усіма результатами, мати консультується у Москві, у проф. Желудкової, яка веде дитину від початку її лікування. І вже настав цей час нового обстеження і мати сьогодні знову просить у вас допомоги та підтримки, наші дорогі помічники. Кожні півроку дитина проходить контрольне обстеження (МРТ 4-х відділів з контрастом і без нього в “Оберіг”, УЗД щитовидної залози, БП, 4 види крові на гормони, онкомаркери, біохімію, всі загальні аналізи), і з результатами обстежень його мама їде на консультацію до Москви, до проф. Желудкової, яка спостерігає хлопчика від початку його лікування і щоразу дає нові необхідні рекомендації.

Усі необхідні обстеження, оплата за заняттями з фізіотерапевтом (за 2 місяці), який безперервно займається з хлопчиком, консультація, дорога, коштуватиме сім’ї у сумі 20500 гривень.

Столярчук ВладиславМи всі розуміємо, як важко сьогодні кожному з нас, але цій родині ще важче! Тому я звертаюся до всіх, хто має можливість допомогти зібрати необхідну суму. Без вашої допомоги, наші дорогі матері ніяк не зібрати таких грошей!

З квітня місяця хлопчик проходив перекомісію, лежав у лікарні, було важко, але ще важче виявилося те, що всі наші бюрократичні закони та нелюдяність у тих кабінетах, продовжують і далі знущатися з інвалідів та їхніх батьків. Усі необхідні документи оформлюються і донині, пенсія з догляду за дитиною не нараховується вже 3 місяці… Що не говорили і як не просили, ніхто не пішов на жодні поступки, щоб усе прискорити і допомогти цій родині. Хоча всі вони чудово знають, що сім’я ця виживає тільки на цю пенсію… поки нічого не змінилося… залишається тільки Надія! Окреме, сердечне спасибі хочу сказати Олександру, який покрив їхню попередню потребу та підтримав дитину у біді. Великих Вам Божих Благословень!

Столярчук ВладиславНе пройдіть повз це прохання, зупиніться! Можливо, ця дитина потребує сьогодні саме вашої допомоги!

Детальну інформацію та відео сюжет про хлопчика дивіться у відео сюжетах та прохання про допомогу на нашому сайті.
Допомога можна перерахувати на рахунок мами Столярчук Алли Андріївни.
Будь-який день стане особливим, якщо після нього серцю і душі буде що згадати. Потрібна лише одна крихта щастя, яка осяє наш день не тільки тому, що ми самі її знайшли, а тому, що комусь її подарували.

Реквізити надання допомоги знаходяться на сторінці Владика.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ