Столярчук Владислав. Необхідно – 6200грн

Новини | 25.02.2015 | 0

Столярчук ВладиславБудь-яка критична ситуація, будь-яка трагічна історія з життя наших дітей, материнський крик про допомогу, і прохання, про яке ми дізнаємося на цьому сайті – все це приходить до нас насамперед для нас самих, а допомога, яку ми вирішуємо надавати якомусь із цих дітей , Виявляється допомогою, яку ми насправді, надаємо самі собі…

Адже коли ми дізнаємося про чуже страшне лихо, наше серце співчутливо простягає руку допомоги своєму ближньому, і ми зовсім по-іншому починаємо дивитися на своє життя, починаємо цінувати тих, хто поряд з нами, а наші метушливі проблеми на тлі цього стають взагалі нічим , порожнім місцем… У такі моменти Господь змінює насамперед нас самих, змінює наше серце та всю ситуацію навколо нас!

Всі, хто допомагав і не залишає нашого Владика і сьогодні, навіть не усвідомлюють, яку величезну та неоціненну допомогу та підтримку вони надають цьому хлопчику та його мамі, повірте, вона дуже величезна, а на подяку за це він щодня посилено працює і прагне піднятися з коляски.

Після місяця реабілітаційного відпочинку, проведеного торік у санаторії Поляни, на якому з ним працювали хороші фахівці, Владик мав дуже гарні результати, після чого він побачив і зрозумів, що чим більше він працюватиме, тим швидше він зможе стати на ноги.

Столярчук ВладиславСьогодні у нього дуже посилені та стабільні заняття з фізіотерапевтом, який займається з хлопчиком вдома, при кожному моєму приїзді до них, як ми з ним і домовилися, Владик зустрічає мене, хоч ще й на тремтячих, але вже стоячи на своїх ногах. Тиждень тому у хлопчика почалася спастика (м’язи у тонусі) і почали сильно тремтіти ноги, і щоб розслабити м’язи, йому необхідно пройти курс масажу.

Все сьогодні коштує чималих грошей, а мати, яка сама виховує і доглядає свого сина, не може дозволити собі оплачувати відновлення свого синочка за крихітну пенсію, якої не вистачає сьогодні навіть на їжу.
Тому мати знову звертається за допомогою до вас, наші дорогі помічники, до тих, у кого є така можливість допомогти їй дитині стати на ноги!

Дитина пройшла вже дуже важкий шлях до свого одужання, хімію, промені, операцію, після якої і перестала ходити… Сьогодні є результатом усіх праць і величезного терпіння, що не може нас радувати. Дай Бог, зовсім скоро, Владик стане на свої ноги і вже допомагатиме своїй мамі, яка ні вдень, ні вночі, вже 6 років, не залишає свого сина, доглядаючи його, матері, у якої вже від тяжкості по надувались вени на ногах. і вона сама потребує допомоги… Випробування дуже важке для цієї сім’ї, але вони його пройдуть гідно і отримають свою нагороду від Господа!

На оплату фізіотерапевту за два місяці (лютий, березень) та на курс масажу, хлопчику необхідно – 6200грн.

Столярчук ВладиславЯ звертаюся сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти зібрати для Владика необхідну для нього суму. Без вашої допомоги, наші дорогі матері ніяк не зібрати таких грошей! Не пропустіть цього прохання, зупиніться! Можливо ця дитина сьогодні потребує саме вашої допомоги!

І Неважливо, яку суму ми з вами можемо пожертвувати (у кожного з нас свій достаток) – головне, щоб наше бажання допомоги виходило із самого серця, щоб ми творили добро не заради очікування похвали та людської марнославства, але творили це на славу Божу, адже тільки тоді воно зможе не тільки стати благословенням для потребуючої допомоги людини, але й принести хороші, добрі плоди в наше життя… Ну і не забувати, що Своїми добрими справами ми збираємо собі скарби на небесах і радіємо цим самого Бога!

Почався великий піст, і ми вже всі знаємо, що найкращим постом для кожного з нас є не лише обмеження себе в їжі, але ще більше молитися і більше творити добро для інших: нагодувати голодних, допомогти сиротам і вдовам, допомогти хворим і відвідати їх у лікарні, поділитися з нужденною людиною тим, що маєш, загалом – протягнути руку допомоги тому, хто сьогодні її дуже потребує.

І я щиро бажаю нам усім, пройти гідно, і плідно цей піст, що супроводжується лише любов’ю до свого ближнього! Миру та любові Божої всім нам!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами Столярчук Алли Андріївни, який є на сторінці Владика.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ