Головань Анастасія. Безпорадність, страх та сльози

Новини | 10.02.2015 | 0

Головань Анастасия

Ніколи у своєму житті я не могла подумати, що після пережитого свого особистого горя мені доведеться дожити і переживати ще й загальне горе для всієї нашої Країни. Адже те, що відбувається сьогодні на нашій землі, неможливо повірити, не те, що ще й переживати! І це лягло важким тягарем на наші плечі та нестерпним болем у наших серцях.

Руйнуються міста, будинки, гинуть люди, діти і це найстрашніше, що може статися. Багато хто виїхав і їде з цих місць, залишаючи все, що нажили за все своє життя, одні виїхати не можуть, а інші живуть в очікуванні, що все налагодитися, бо їхати в нікуди, залишивши все, що маєш, їм ще страшніше. Так і жила в очікуванні миру та тиші сім’я нашої Настеньки, не дочекавшись світу, а вибухів під вікнами свого будинку. Що тут можна сказати? Страх, сльози та розчарування!!!

Минулого року, завдяки нашому помічнику Олександру, який жертвував свої заощадження для цієї сім’ї, навесні нам вдалося вивезти родину Настюші на Закарпаття, де вони пробули до осені, а коли можливість сплачувати їхнє перебування закінчилася, їм знову довелося повернутися додому. І поки там було жити ще хоч як то можливо, то сім’я насолоджувалась цим спокоєм у своєму будинку, адже вдома, є вдома, найкраще, хоч як би добре не було б у гостях.

Так вони жили і терпіли все, поки у Настеньки не з’явилися болісні болі в попереково-крижовому відділі, які потягли всю ніжку. Ми довго думали і вирішували що робити, адже не вибратися від туди, не перерахувати їм допомогу не було і не є можливим. Знайшли вихід, зібрали допомогу, купили необхідні препарати, передали волонтерами, Настюша змогла пройти там КТ, підлікуватись.

Знімки показали, що у дівчинки грижа, пролікувалися, біль пішов, хоча причина залишається і до цього дня, адже консультації необхідних фахівців, можливі тільки в Києві. страх у всій клітині її тіла. Обстріли дійшли і до їхнього будинку. Зв’язок перервався, оскільки його відключили, і залишився лише зв’язок із Настенькою у фейсбуці. Коли я побачила повідомлення:

– “Нина нас бомбять, будинок тремтить… сльози… допоможи нам…”

У мене похололо все всередині, і перше що я могла вимовити, це: “Господи допоможи, врятуй і збережи їм життя”.
З того самого дня, перебуваю на зв’язку з волонтерами у Слов’янську, і разом шукаємо вихід як їм допомогти від туди виїхати, адже це сьогодні дуже і дуже складно. А поки що шукаю їм житло, яке знайти сьогодні, так само дуже важко, безкоштовного житла немає, а знімати потрібні величезні гроші, яких немає взагалі.

Головань АнастасияМи ніколи не залишали і не залишимо цю сім’ю, дуже переживаємо за них, молимося і робимо все можливе і неможливе, щоб все у нас вийшло, просимо так само і вас, дорогі помічники, молитися разом з нами! І нехай допоможе нам у цьому Господь і добрі люди!

А поки ми шукатимемо для них житло і збиратимемо допомогу на його оплату, збиратимемо допомогу на обстеження МРТ та УЗД (по приїзду), консультації в нейрохірургії, та допомогу на харчування, адже в кишені у них зовсім порожньо сьогодні.

На МРТ та УЗД, необхідно буде – 4550 грн, на житло – 3500 грн на місяць, плюс харчування – хоча б – 2 тис грн на перший час, а там буде видно, головне для нас сьогодні, щоб вони дісталися живими та неушкодженими, а там ми вже на місці дивитимемося і вирішуватимемо, що робити далі. Усього зараз необхідна сума у 10500 гривень!

І сьогодні я звертаюся до всіх, хто може надати хоч якусь допомогу нашій Настюші та її сім’ї, відгукніться будь ласка, не пройдіть повз цю потребу!

Я розумію, що сьогодні дуже важке становище у всіх нас, адже йде війна, гинуть люди, і зібрати найменшу суму для наших хворих дітей дуже складно сьогодні! Але хіба вони винні у всьому цьому, хіба це їхня провина в тому, що дорослі дядьки та тітки довели до цього нашу Країну? Адже страждає сьогодні весь наш народ і наші діти, які стали сьогодні заручниками всієї цієї ситуації?! Тому я звертаюся сьогодні до всіх, хто має можливість підтримати і допомогти зібрати дитині необхідну суму! Це дуже важливе прохання, і важливе обстеження для дівчинки, яке необхідно зробити найближчим часом, подивитися, що там відбувається і підібрати правильне лікування.

Не пройдіть повз цю потребу! Відгукніться, будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти…

Свою допомогу можете перерахувати поки що на мою картку або передати особисто в руки.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ