Столярчук Владислав. Час контрольного обстеження

Новини | 8.12.2014 | 0

Столярчук ВладиславНаш мужній та терплячий хлопчик! Скільки він уже зміг пережити і витерпіти за останні роки, скільки він уже доклав праці, скільки сил, а скільки йому ще потрібно буде докласти зусиль, щоб стати нарешті на свої здорові ноги?!

Цього літа Владику з мамою вдалося поїхати з нами на Закарпаття, щоб відпочити та оздоровитись з іншими нашими підопічними дітьми, він отримав масу радості та задоволення від такої зміни. А ще він був радий, що й мама змогла відволіктися і відпочити з ним у такому гарному гірському та зеленому місці, адже за останні роки вони не були далі Києва, і балкона у своїй квартирі.

Місяць реабілітаційного відпочинку приніс позитивні для нього результати. Плавання в басейні, заняття з фізіотерапевтом у тренажерному залі, спеціальні масажі дали хороший результат для ніг, з’явилася їхня чутливість, а після приїзду додому, він сам зміг піднятися сходами, тримаючись за поручні. Тоді були сльози і в матері, і в сина, і в мене, але це були сльози радості, Віри та Надії!

Столярчук ВладиславАдже як би Владику з мамою не було важко, головне, що вони досягли результату, який говорить уже багато про що! Потрібно ще багато трудитися і займатися, головне не зупинятися, і приклавши всі свої сили, потихеньку рухатись до своєї призначеної мети! Сьогодні Владик може піднятися і пройтися з ходунками по квартирі, дай Боже що зовсім скоро, він впевнено піднявся з крісла і сам пішов своїми здоровими ногами.

А зараз ще й настав час контрольного обстеження у нашого Владика.

Двічі на рік, Владик проходить повне, планове контрольне обстеження та з усіма результатами, мати консультується у Москві. І вже настав цей час нового обстеження і мати сьогодні знову просить у вас допомоги та підтримки, наші дорогі помічники.

Кожні півроку дитина проходить контрольне обстеження (МРТ 4-х відділів з контрастом і без нього в Оберіг, УЗД щитовидної залози, БП, 4 види крові на гормони, онкомаркери, біохімію, всі загальні аналізи), і з результатами обстежень його мама їде на консультацію до Москви, до проф. Желудкової, яка спостерігає хлопчика від початку його лікування і щоразу дає нові необхідні рекомендації.

Столярчук ВладиславУсі необхідні обстеження, оплата за заняттями з фізіотерапевтом (за 2 місяці), який безперервно займається з Владиком, консультація, дорога обійдеться матері у суму 22500 гривень.

Ми всі розуміємо, як важко сьогодні кожному з нас, але цій родині ще важче! Виживати на пенсію по догляду за сином, оплачувати його лікування, обстеження – це просто понад її сили! І ми дякуємо Богові за людей, які підтримують цю сім’ю і допомагають матері підняти сина на ноги! Дякую вам усім величезне!! Божих вам усім благословень!

І я звертаюся сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти зібрати для хлопчика необхідну для нього суму. Без вашої допомоги, наші дорогі матері ніяк не зібрати таких грошей!

Не пройдіть повз це прохання, зупиніться! Можливо, ця дитина потребує сьогодні саме вашої допомоги!

Допомога можна перерахувати на рахунок матері Столярчук Алли Андріївни.

Будь-який день стане особливим, якщо після нього серцю і душі буде що згадати. Потрібна лише одна крихта щастя, яка осяє наш день не тільки тому, що ми самі її знайшли, а тому, що комусь її подарували.

Реквізити надання допомоги знаходяться на сторінці хлопчика.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ