Шестопалов Алексей просит помочь собрать средства на имплант для грудной клетки

Новости | 1.06.2023 | 0

В наш фонд обратилась мама за помощью для своего сына, нуждающегося в оперативном вмешательстве.
Семья из Славянска, сейчас переселенцы и временно проживают во Львове. Отец остался там и ухаживает за больной матерью.
Во Львове при обследовании у Алексея были обнаружены проблемы со здоровьем, которые срочно нужно решать. Все подробности мама описала в своем обращении:

Ми з сином переселенці з Донеччини, зараз мешкаємо в сільській школі на Львівщині. Чоловік залишився вдома, доглядав за хворою мамою. Під час обстеження сину встановили діагноз лійкоподібна грудна клітина і призначили операцію в Київському Охматдиті на 5.07 2023. Треба встановити пластину за грудну клітину сина на 3 роки, за цей час грудина вирівняється і не буде тиснути на серце і легені. Він у нас веселий, товариський юнак з купою планів на майбутнє. Ми, як батьки дуже переживаємо і хочемо допомогти. Сама Операція безкоштовна, але нам потрібно сплатити за пластину 40800 гривень. Зараз наша сім’я майже не має доходів. Тих коштів, що в нас є, вистачить на комплексне обстеження перед операцією та на дорогу. Самі ми не впораємось, тому звертаємося про допомогу до людей, які в змозі нам допомогти зібрати кошти на оплату пластини. Дякую.

Операция должна состояться 5 июля, а к этому времени мы просим откликнуться всех, кто может помочь Алексею собрать средства на саму пластину!

Сумма сбора: 40800 гривен

Всегда помните, что малейшее ваше пожертвование может стать огромным благословением для этого юноши и спасет его жизнь от инвалидности!

СТРАНИЦА С РЕКВИЗИТАМИ