Олександрі Антоненко потрібна термінова допомога. До збору – 31 700 грн

Новини | 2.09.2021 | 0

У кожного з нас своє життя, свої проблеми та свої потреби, але не у всіх виходить їх вирішити, особливо якщо вони торкнулися твого здоров’я і твого життя, яке залежить від стабільного прийому мед. препаратів, на які потрібні великі фінанси! Так і в нашої Сашки є ті потреби, з якими вона не в змозі впоратися сама, виживаючи на свою крихітну пенсію з двома дітьми. І допомогти їй нема кому, крім добрих і чуйних людей.

Через важку патологію легень вона потребує пересадки, яка так і не відбулася в Індії, де вона знаходилася майже два роки, і це незважаючи на перераховані МОЗ України 130 тис. доларів на клініку, в якій вона знаходилася. Бачачи, як один за одним вмирають наші діти, які поїхали разом з нею на пересадку, Саша зрозуміла, що може не повернутися звідти живою, тому за допомогою добрих людей повернулася додому, а тут уже продовжилася нова боротьба за своє життя.

Багато труднощів Сашка пережила за цей час, неодноразово перебувала у критичному стані, переживши навіть коронавірус, наслідки якого їй доводиться сьогодні переживати. На сьогоднішній день, у неї дуже важкий час і кричуща ситуація про допомогу, велика проблема зі здоров’ям та ліками, на які немає грошей. У зв’язку з цим, вона заощаджувала препарати, які мала приймати щодня і опинилася на межі життя… Тепер Саша постійно перебуває на кисневому апараті, під крапельницями і залишається з великими боргами. Так, довелося знову брати кредит, щоб вижити, адже обидві легені разом працюють лише на 21%!

На препарати, які Сашка має приймати на стабільній основі, та на те, щоб погасити борг, Саша потребує на сьогодні 31700 грн!

Ми звертаємося до всіх, хто має можливість допомогти нашій Сашці, просимо допомогти всіх добрих людей, оскільки в неї немає нікого, хто міг би їй допомогти! Вона молить Бога лише про одне, щоб дожити до пересадки, на яку стоїть у черзі, вижити і жити для своїх дітей, жити заради них, щоб вони не опинилися в інтернаті.

Відгукніться будь ласка на прохання нашої Саші, допоможіть їй та її дітям, які так сильно сьогодні її потребують і моляться за її життя та здоров’я!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ