Олександра Антоненко. Боротьба за життя продовжується

Новини | 4.04.2021 | 0

Мама двох чудових підлітків, ветеринарний лікар та волонтер. Багато років бореться зі своїм важким захворюванням, при якому їй потрібна пересадка обох легень. Але при цьому тягарі, вона залишається бути доброю і чуйною людиною і завжди готова прийти на допомогу, особливо якщо мова заходить про тварин, які потрапили в біду. Не знаю як, але при такому тяжкому захворюванні, вона ще примудряється і частково працювати у ветеринарній клініці, адже на її руках ще двоє її діток… Для того, щоб жити та вижити, Саші доводиться приймати багато ліків на стабільній основі, вартість яких просто непідйомна для її мізерного прибутку!

І це наша Сашенька, яка через рік змогла повернутися з Індії, так і не дочекавшись там своєї пересадки легень і все ще продовжує важку боротьбу за своє життя, але вже в себе, в Україні.

А тут ще й корону підхопила! Це зрозуміло, її ослаблий організм просто не зміг захистити себе від цього страшного вірусу, адже він косить усіх підряд, не даючи нікому поблажки… Вже другий місяць Сашка бореться з цим вірусом і ніяк не може повністю відновитися, дякувати Богові, що хоч діти перехворіли на легкій формі!

На все лікування, враховуючи її основний діагноз, пішли великі фінанси, Саша набралася боргів, але скромно мовчала, а коли вже стало зовсім погано, знову звернулася за допомогою до добрих людей.

Ось частина від її прохань:

Хочу подякувати нашим друзям, які допомагають і підтримують мою родину.
Сьогодні знову здала кров, щоб зрозуміти, що зі мною відбувається.
Здала всі аналізи крові, в який входить д-димер… Корона дуже мене підкосила та забрала в мене багато сил, здоровья та фінансів,адже , щоб лікуватись та вижити, прийшлося залізти в борги, які потрібно віддавати.
Антибіотик п’ю уже 14 день, вже трішки легше.
Сатурація не падає, так критично, як було до цього, але ще сиджу на кисні і дихаю.
Продовжую приймати свою Ксарелто та Мілдронат,дякувати Богу, серце вже не болить, ура!!!!
І звичайно Дексаметазон, по схемі…
Все разом мабуть і подіяло, стала потроху вставати і щось по хаті робить, адже на моїй шиї ще двоє моїх дітей, яких потрібно годувати та ставити на ноги…
На сьогодні мені потрібно зробити нове планове обстеження, в яке входить і КТ легень, віддати борги та купити на місяць необхідні мені ліки, тому знову звертаюсь про допомогу до добрих людей, які мають можливість допомогти. Я з дітьми одна і допомогти мені можуть лише не байдужі до моєї ситуації люди, які увесь цей час були поруч зі мною і завдяки яким я змогла вижити , повернутися з Індії і продовжувати боротьбу за своє життя.
Спасибі, спасибі, спасибі сотню тисяч разів, тим ,хто підтримує мене морально і допомагає на лікування!!
Дякую ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
Дай Боже Вам здоров’я і радостей, за Ваше милосердя.

Сума боргу становила 32 тис грн, 20 тис, завдяки чуйним помічникам, які, по можливості, їй допомагають, вона вже віддала, залишилося зібрати ще 12 тис грн.

Тому ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість підтримати та допомогти нашій Сашеньці погасити борг (12 тис грн) та на придбання потрібних їй препаратів, які вона приймає щомісяця, на стабільній основі (5700 грн), щоб і надалі продовжувати боротися за своє життя.

Загальна сума збору складає 17 700 грн.

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка і допоможіть нашій Сашеньці вижити!

Картка швидкого поповнення Приватбанку:
№ 4149 6293 1931 9711
Антоненко Олександра Миколаївна

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ