Наталия Андриенко просит вашей помощи на лечение

Новости | 7.09.2023 | 0

Никто не знает что нас еще может ждать впереди! Беда может подкрасться очень тихо и незаметно, придет тогда, когда ее совсем не ждешь. Так и Наталия Андриенко, которая обратилась к нам за помощью, жила со своей доченькой как и все сегодня, во время войны, благодарила Бога за каждый прожитый день и радовалась жизни со своим ребенком! В мае 2023 года, обнаружила уплотнение в груди и решила обратиться к врачу. После некоторых обследований и гистологии, ей поставили страшный диагноз — рак.

Что может почувствовать человек, услышавший такое страшное слово? Шок, страх за свою жизнь, безысходность, неуверенность в завтрашнем дне… У Наташи же был страх не только за свою жизнь, но и за жизнь своей доченьки, ведь она зависит напрямую от жизни ее мамы! Все одновременно навалилось на ее плечи и стало для нее страшным грузом: война и двойная борьба за жизнь!

Силы и веру в ее победу, ей придала ее маленькая доченька, Наташа взяла себя в руки и начала сражаться за свою жизнь! Слава Богу, лечение начала вовремя и оно проходит с позитивными результатами, даст Бог, к завершению лечения химиотерапией, опухоль полностью исчезнет и без оперативного вмешательства, за что и будем молиться!

А пока познакомимся с нашей новой подопечной и с ее обращением к нам:

Я Андрієнко Наталія Сергіївна, звертаюсь до директора Благодійного фонду “Моя Надія” Ніни Москальової про допомогу у звязку із хворобою — рак молочної залози. 30.05.2023 лікарі поставили мені діагноз — інвазивна карцинома лівої грудної залози. Даний тип раку потребує довготривалого лікування хіміотерапії та особливого лікування дороговартісної імунотерапії препаратом Кітруда (два флакони на один курс, які містять 100 мг Пембролізумабу). На превеликий жаль, Кітруда не закуповується державою для лікування онкохворих, тому її потрібно купувати власними силами, а це 82000 грн на один місячний курс, це дуже великі кошти для мене. На сьогоднішній день, я вже пройшла 4 курси АПХТ препаратом Ендокса + Доксорубіцин та попереду мене чекає ще довгий шлях: 12 курсів хіміотерапії щотижнево та 17 курсів імунотерапії з інтервалом одна в 21 день. Наступний курс протипухлинної терапії, який буде включати імунотерапію, заплановано на 18.09.2023. Щоб хоч якось собі допомогти, я стала учасником програми підтримки пацієнтів «Ключ надії» тому, купуючи один флакон препарату Кітруда 100 мг пембролізумаб за повну вартість, другий флакон препарату, мені дають за 1,00 грн. Один курс імунотерапії з препаратом Кітруда, мені буде обходитися в 82 000 грн, а для проходження повного курсу лікування (17 курсів імунотерапії) мені потрібно — 1 394 000,00 грн, для мене це просто непідйомна сума. Своє лікування я проходжу в Спеціалізованому мамологічному центрі м.Києва. Працюю в АТ «Укрпошта» в м. Києві, на даний час і весь час лікування, буду знаходитися на лікарняному. Я одинока мати, що сама виховує чудову донечку Оленку, якій зараз уже 4 рочки. Самі рідні для мене люди на землі — це моя донечка, мама-пенсіонерка та сестра, але вони не мають можливості мені допомогти коштами, а в мене є дуже великий шанс на життя, адже результат лікування 4 курсів хіміотерапії, уже приніс маленький позитивний результат, за що я дуже вдячна Богу і усім лікарям!!! Вірю, що з вашою допомогою, справлюсь з цією бідою, стану твердо на свої ноги та виховаю свою кохану донечку, яка дуже потребує моєї уваги, любові та допомоги! Дуже Вас прошу мені допомогти зібрати кошти лише на самий дорогий мед. препарат Кітруду- Пембролізумаб!!! А це, впродовж 17 місяців, щомісячно, починаючи з вересня, допомогти мені збирати кошти — 82000 грн на препарат Кітруду! Сподіваюся на ваше розуміння та вашу допомогу! З повагою Наталія Андрієнко. 7 вересня 2023 року.

Сумма сбора составляет 82000 грн.

Времени до 18 сентября у нас осталось очень мало, а сумма большая, поэтому, мы обращаемся за помощью ко всем, у кого только есть возможность помочь Наташе приобрести необходимый ей препарат, чтобы начать курс лечения с Китрудой!

Пожалуйста, остановитесь, не пройдите мимо этой просьбы, поддержите Наташеньку и помогите ей в борьбе за свою молодую жизнь!

СТРАНИЦА С РЕКВИЗИТАМИ