Наші діти у реабілітаційному центрі у Карпатах

Реабілітація | 11.06.2012 | 0

Благотворительный фонд "Моя Надежда" в Карпатах (Поляна)Світом керує Бог! І життя кожного з нас — у невидимих руках Всемогутнього Господа. Сьогодні я впевнено можу сказати, що Господь любить кожного з нас, не дивлячись на нашу недосконалість. Він любить, прощає і приймає кожне щире серце, яке волає до нього про допомогу!

Знаючи переживання, безпорадність батьків, усі труднощі на шляху у боротьбі за життя своєї дитини та нестерпний біль втрати, ми всіляко намагаємось допомагати цим дітям. І дуже важливо не залишити наших дітей і тоді, коли вони увійшли в період ремісії, адже мами, як і раніше, знаходяться вдома, і допомагають своїм дітям у їх відновленні, реабілітації та оздоровленні.

На все це і на контрольні обстеження кожні 3 місяці, також йдуть величезні витрати і залишити їх без нашої з вами допомоги, було б неправильно, адже наша допомога на їхнє основне лікування була лише першим етапом на шляху до їхнього одужання і дуже хочеться подивитися на позитивний результат нашої турботи, підтримувати, допомагати та побачити їх абсолютно здоровими!

Але без Божої допомоги і без вас, наші дорогі помічники, зробити це було б дуже і дуже важко… За останні роки я бачу, що у нас дуже добрі та чуйні люди. Найголовніше – правильно донести їм необхідну інформацію і вони з розумінням і величезною підтримкою та турботою приходять на допомогу нашим дітям, кожен як може і чим може, а ми приймаємо будь-яку допомогу з величезною подякою!

Отдых в ПолянеОсь і цього разу сталося диво! Завдяки нашим партнерам – генеральному директору ТОВ “Санорі-Авентіс Україна” Жан-Полю Шоєру, нашим постійним спонсорам Олександру, Костянтину та його друзям, отцю Олексію та батькам, Людмилі та Наталії, діти яких перебувають сьогодні на лікуванні, зроблено дуже добру справу – все ці люди цілеспрямовано і за дуже короткий період пожертвували свої кошти на оздоровлення дітей! Завдяки цьому цього літа вдалося забезпечити повноцінний та якісний відпочинок 30 осіб – дітей, які перебувають у ремісії, їхніх мам та матерів деяких дітей, яких пішли у інший світ, дітей з іншими тяжкими захворюваннями.

Дякую вам усім, дорогі помічники! Завдяки вашим пожертвуваним коштам нам усім разом вдалося зробити дуже добру і добру справу. І вона цінна в очах Всевишнього Бога! І я вірю, що Він не залишить вас без нагороди. Нехай ваші таємні справи стануть очевидними для Бога! Нехай найкращою нагородою для вас буде його, Божа благодать, ЙОГО батьківський захист, який супроводжував би вас у всі дні вашого життя! Здоров’я вам, успіху, справжньої Божої любові, миру та єдності у ваших сім’ях!

Ваша допомога – є величезною підтримкою та величезним благословенням для цих дітей!

Отдых в ПолянеЗа 11 днів у Поляні, Свалявського району, наші діти отримали максимум позитиву та оздоровлення. Ми разом плакали і разом сміялися, відпочивали і долали важкий шлях у гори, насолоджувалися ранковою тишею і красою гірської природи, створеної Богом. Тієї миті, ми кожен у серці своєму, були вдячні Господу за кожну мить, подаровану нам тоді, і нам не треба було говорити якісь слова, ми розуміли одне одного і без них, слухаючи в цій тиші ніжне дзюрчання гірської річки… !

Річки, що стікали з вершини гори, ніжно омивали різного виду каміння, роблячи їх дуже гладкими, а сам шумок цієї води дуже заспокійливо діяв на весь організм загалом…. Усі ми довго просиджували вечорами, згадували наших дітей, розповідали про свою теперішню життя, ділилися своїми думками та підтримували один одного. А коли небо ставало зовсім зоряним і нахилилося до нас низько-низко, намилувавшись такою красою, ми кожен зі своїми думками лягали у свої теплі ліжка, бажаючи всім приємних і світлих сновидінь.

Хто знає чи повторяться ще такі миті!? Ніхто не може передбачити, що принесе нам завтрашній день, але якщо сьогодні ми змогли подарувати свято хоч одній зраненій горем душі, наше життя прожите недаремно! Так, я трохи підвтомилася, але це була приємна втома. А коли почула щиро-теплі слова подяки від мам, з переповненими очима сліз, вони перекрили всю мою втому. Те, що всі залишилися радісні та під величезним враженням від відпочинку – для мене було найкращою нагородою!

Бассейн в "Квітці Полонини"Проживання, триразове харчування, прийом мін. води, купання в басейні, ігри та розваги, чисте гірське повітря, катання на коні з лікувальною метою, деякі відвідували і дихали в соляній шахті, екскурсії – нехай все це піде їм на користь і стане для них величезним благословенням!!!Головне – бути слухняним Господу, і бути ходити в правоті перед Ним, і Він завжди зможе перетворити найважчий шлях на благо для кожного з нас!

Для себе особисто я розумію, що наше життя схоже на лабіринт. І якщо ми намагаємося пройти його, не звертаючи уваги на потрібні покажчики, то, швидше за все, ми зайдемо у великий глухий кут. Дуже хотілося б, щоб найкращим вказівником для всіх нас був Господь, без якого все наше життя не мало б жодного сенсу. Тільки Бог і Його Святий Дух можуть вказувати нам правильний шлях !!!

Ну і звичайно ж віра, яка допомагає нам пройти найважчий період у нашому житті. Адже вона допомагає нам прожити період, коли в нашому житті відбувається те, що вище за наше людське розуміння, вона надає нам сил, дає все необхідне для того, щоб ми вийшли переможцем з будь-якої ситуації. Наші труднощі — це можливість вправляти свою віру, відчути силу Бога та любов до нас.

Отдых в ПолянеАдже коли ми опиняємось у найскладнішій тупиковій ситуації, саме тоді й розуміємо, хто ми є насправді, лише тоді відкривається наша справжня, справжня сутність. І я бажаю, щоб наша внутрішня сутність відкривалася завжди з найкращого нашого боку!

Бережіть себе та своїх близьких! Дорожіть кожним своїм днем, прожитим у колі своєї улюбленої родини!

Не проходьте повз тих, хто сьогодні потребує вашої участі, нашої з вами допомоги! Давайте знаходимо слова підтримки та підбадьорення тим, хто її сьогодні потребує, своїм близьким, рідним, друзям! Так, кожна мить – це подарунок Божий! І нам не треба поспішати! Зупиніться, і ви побачите, як небо опускається до вас низько – низько, як зігріває вас небесне м’яке світло, і в цьому світлі побачите простягнуту до вас руку Бога!

Дякую Богу за всіх вас!