Микула Анастасія. Такі ось у нас новини…

Новини | 21.10.2015 | 0

Микула Анастасия и Нина МоскалеваДавно ми не писали новин про нашу Настюшу, але сьогодні настав час для добрих новин і ми раді з вами ними поділитися. Насамперед хочемо подякувати всім, хто відгукнувся на попереднє прохання для нашої дівчинки та допоміг зібрати необхідну суму на поїздку до Німеччини.

Дякую вам усім величезне! Великих вам Божих благословень! Завдяки вашій неоціненній допомозі та підтримці, дівчинка змогла пройти контрольне обстеження і воно показало стабільний результат.

Після таких результатів лікарі довго радилися і запропонували батькам пройти ще один курс, такої ж MIBG-терапії, який Настенька вже там проходила, і яка робиться лише зарубіжжям. Батьки порадилися, думали та погодилися.

Оплату за новий курс було зроблено із суми минулого року, яку перерахувало наше Мінздоров’я на рахунок клініки, в якій лікується дівчинка, що не може нас не радувати. Настенька перебуватиме вже вдома, відновлюється в аналізах і продовжуватиме проходити таблетований курс хіміотерапії.

Микула АнастасияПеред важкою та хвилюючою поїздкою до Німеччини, Настенька з татом, вперше, змогла поїхати із групою наших підопічних дітей та їхніми батьками, на черговий реабілітаційний відпочинок у Поляну, на Закарпатті. Там дитина набралася нових сил, пила хв. водичку, дихала свіжим гірським повітрям, ходила на деякі процедури до санаторію, купалася в басейні, гуляла та спілкувалася з дітьми.

На відпочинку ми ближче познайомилися і потоваришували як з Настюшею, так і з її татом. Всі разом ми багато спілкувалися, пізнаючи щось нове, жили дружно, допомагаючи та підтримуючи один одного, що принесло позитивний результат для нас усіх. І дай Боже, щоб так ми зустрічалися частіше, і тільки з гарного приводу.

Мені дуже хочеться, щоби хороших новин у нас було набагато більше! Щоб більше було позитивних результатів і щоб завжди були здорові та живі наші діти. Щоб вони завжди раділи, бігали та посміхалися, а їхні батьки, дивлячись на них, щоб плакали лише від величезного щастя!

Нехай нарешті прилетить до кожного з нас той довгоочікуваний, добрий і ласкавий, Божий вітер змін, який забере все погане з нашого життя, несучи лише мир і любов у наші сім’ї! Нехай Господь утре всяку сльозу, і принесе все найкраще, добре і нове в наше з вами життя!

Бережіть себе та своїх близьких!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ