Касяненка Владислав. Нова історія. Нове прохання…

Новини | 9.09.2015 | 0

Касяненко ВладиславТак як час сьогодні не найкращий, і життя стало дуже складним буквально для всіх нас, ми вирішили поки не брати новеньких на наш фонд, а допомагати і піклуватися тільки про тих, хто в нас вже є.

Але коли в черговий раз у мене пролунав телефонний дзвінок і я почула голос молодого юнака, який сам особисто попросив допомоги, у мене став ком у горлі і я не змогла йому відмовити.

Вислухала хлопця, і як завжди, нічого йому не обіцяючи, сказала: “Тримайся синку, з Божою допомогою попрацюємо і разом поборемося за твоє життя…

Таке ось воно, це наше життя, дає нам гіркі сюрпризи в найнесподіваніші для нас моменти.

Але нічого, якщо ми будемо разом, ми зможемо подолати всі труднощі на нашому важкому, життєвому шляху, головне, щоб поряд завжди були близькі, рідні, друзі та просто небайдужі люди, які можуть підставити своє плече та всіляко підтримати.

Я впевнена, що разом ми зможемо та допоможемо цьому хлопцеві боротися та перемогти!

Тому я звертаюся сьогодні до всіх, у кого є можливість підтримати Владислава Касяненка і прошу допомогти зібрати йому на два місяці, на ВТР – 40 000 грн.

Хлопчик пережив вже складні операції з видалення пухлини та метастаз, і тепер йому необхідно пройти ще курс хіміотерапії.

До цього моменту сім’я хлопчика обходилася власними силами, але зараз настав період, коли закінчилися всі заощадження сім’ї та Владик просить допомоги у небайдужих людей.

Будь ласка – Не пройдіть повз потребу Владислава і допоможіть зібрати хлопчику-40 000 грн на хімію. Дуже хочеться, щоб у його голосі звучали лише веселі життєві ноти, що несуть йому силу, впевненість у власні сили, Віру, Надію та Любов!

Лист Владислава, в якому сказано все:

Добрий день!
Мене звати Влад, мені 22 роки,я з с.Петрушки, Корсунь-Шевченківського р.н. що на Черкащині.
Два місяці назад при проходженні медкомісіі від воєнкомату в мене виявили пухлини. Після обстеження лікарі встановили діагноз: рак нирки з метастазом в черевну порожнину. В Національному інституті хірургії і трансплантації ім.Шалімова була проведена складна операція по видаленню нирки й метастаза. Зараз я проходжу період реабілітації, але мені потрібне подальше лікування. В Національному Інституті Раку лікар-онколог призначив курс таргентноі терапії препаратом Вотрієнт на 3 місяці. Це потрібно для зупинення росту і розвитку метастазів. Моя сім’я закупила препарат на 1 місяць, але так як багато коштів було витрачено на операцію й реабілітацію ми не маємо змоги закупити препарат ще на 2 місяці.
Вартість препарту на 2 місяці складає 40000 (сорок тисяч) грн. Я з простої сімі з села і для нас це велика сума.

Лікарі прогнозують препарат знищить мікро метастази й я зможу жити й радіти життю!
Дуже прошу небайдужих людей про допомогу!

Реквізити надання допомоги знаходяться на сторінці Влада:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ