Микула Анастасія продовжує боротьбу за своє життя!

Новини | 11.02.2014 | 0

Микула АнастасияСкільки вже витрачених сил, і скільки доведеться витратити їх ще, знає один Господь, але батькам цієї дитини відомо лише одне – вони будуть боротися і робити все можливе, все, що тільки буде в їх силах, аби тільки врятувати свою єдину донечку Настеньку!

ТКМ кісткового мозку в Білорусії завершився для дівчинки вдало, хоч і дуже важко їй це було пережити, і сьогодні Настенька вже перебувати вдома, відновлює свої сили, приймає хімію, що підтримує, і готуватися знову їхати до Німеччини на спеціальне обстеження, після якого буде ясно, чи буде ясно. вона проходитиме там протирецедивну терапію антитілами чи ні.

Настенька дуже мужня, не по-дитячому терпляча дівчинка, що любить життя і своїх улюблених батьків доню, мудра не по роках, хоч і зовсім ще маленька. І якщо врахувати, скільки їй вже довелося пережити, вона тримається молодцем і налаштована тільки на перемогу. Адже боротьба за своє дитяче життя триватиме вже чимало часу.

З березня 2013 року до сьогоднішнього дня Настенька бореться з нейробластомою 4 стадії, початок якої відбувався у Білоруському дитячому онкоцентрі. За цей час Настюшка вже пройшла – 6 блоків хіміотерапії, операцію, на якій було видалено основне вогнище пухлини, виконано курс MIBG – терапії в Німеччині, трансплантацію кісткового мозку та блок високодозної терапії.

І на сьогодні дитині призначено курс протирецидивної хіміотерапії з роаккутаном (6 місяців, 14 днів через 14 днів, по 30 мг тричі на день). Препарат, батьки дівчинки придбали у Білорусії на суму – 9177,30 грн. що Настенька вже приймає відразу після ТКМ.

Микула АнастасияКуратор європейського протоколу лікування та головний дитячий онколог України рекомендували курс терапії антитілами. Університетська клініка Грайсфальда (Німеччина) у межах клінічних випробувань проводить таку терапію. Ми написали запит до цієї клініки, відправили документи з дисками та отримали підтвердження, що вони готові взяти на продовження лікування дитини та надіслали рахунок на 143400 євро, у тому числі вартість обов’язкового обстеження у цій клініці 6000 євро. Питання щодо оплати цього лікування сьогодні розглядає наше МОЗ, але рішення чи сплатять, поки немає.

Але сьогодні питання збору на це лікування не стоїть так гостро, допоки не буде проведено необхідне обстеження, після якого німецькі лікарі зможуть визначити повноту ремісії та дати висновок про необхідність терапії антитілами, і це обстеження необхідно зробити дуже терміново, щоб не згаяти час .. . Адже якщо ремісія не повна, то лікування необхідно продовжувати в терміновому порядку, а вартість такого лікування становить – 137 400 євро плюс вартість проживання.

Крім вартості такого обстеження необхідні кошти на проїзд, оренда квартири (обстеження амбулаторно) та перекладач вона – а це ще 2000 євро. Усього, щоб виїхати до Німеччини на це обстеження, дитині необхідно – 8000 євро.

Сьогодні ми звертаємося до всіх, хто може підтримати нашу дівчинку, до всіх, хто має можливість допомогти зібрати необхідну суму – 8000 євро.
Не пройдіть повз цю дитину, відгукніться будь ласка!

Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!
І Завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашої Насті!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ