Микула Анастасія. Дівчинці потрібна ваша допомога. До збору – 1210 євро

Новини | 1.08.2016 | 0

Микула АнастасияЛіто мчить …. скоро вже вересень і планове обстеження у нашої Настюшки. І ми знову звертаємося за допомогою до вас, наші дорогі помічники.

На сьогодні Настенька почувається непогано, але дуже почали хворіти коліна, адже хімія вимиває кальцій із кісток, тому його потрібно стабільно їй контролювати. Ортопед виписав дівчинці кальцій, мазь і призначив постільний режим, поки що на 3 дні.

З усіма боргами батьки дівчинки розрахувалися завдяки вашій допомозі наші дорогі помічники. Дякую вам усім за це! Нехай благословить вас усіх рясно Господь! Нехай ваші таємні справи стануть явними перед Богом і Він винагородить вас за ваші добрі діла!

Планове обстеження дівчинки знову проходитиме у Німеччині, в університетській клініці міста Вюрцбурга, і воно заплановане на вересень. Саме обстеження – 6000 євро вже – оплачено.

План обстеження батькам повідомляють, як і завжди, вже після приїзду. В обов’язковому порядку – це МІБГ-сканування (те, що не роблять в Україні) та все, що належить за протоколом. Піврічний курс таблетованої хіміотерапії Роаккутана батьки теж оплатили самі.

І сьогодні вони просять нас з вами, допомогти зібрати лише на: візу, яка закінчилася, проїзд в обидва кінці, перекладача, житло на 2 тижні та харчування). На все це дитині необхідно, як і минулого разу – 2010 євро, 800 євро для дівчинки вже є, залишається зібрати ще – 1210 євро.

Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка на потребу цієї дитини!

Ми розуміємо, що час сьогодні не найкращий для збору, але ми не втрачаємо надії, що знайдуться люди, які зможуть відгукнутися на цю потребу і простягнути руку допомоги і підтримки цій дівчинці.

Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!

Не втомлюся писати та говорити слова подяки людям, які відкривають свої серця для наших дітей! Дякую Господу за кожного з вас, наші дорогі помічники!

Дякую вам величезне за вашу неоціненну допомогу та підтримку для нашої Настюшки! Хай благословить вас усіх Всевишній і не залишить вас без нагороди!

Нехай ваші таємні справи будуть завжди явними для Бога і Він дарує вам велику нагороду за ваші добрі та чуйні серця!

Будь ласка, зверніть увагу, помінявся номер картки!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ