Микула Анастасія. Борг з оплати ТКМ закритий!

Новини | 3.01.2014 | 0

Микула АнастасияНовини з нашої малечі всіх нас дуже потішили, бо борг з оплати ТКМ перед Білоруською клінікою закрили буквально перед самим Новим роком!

Від батьків дівчинки та від себе особисто хочемо подякувати всім, хто брав пряму участь у зборі на ТКМ для Настюші. Дякую вам усім величезне! Нехай Господь рясно благословить кожного з вас, і нехай новий рік приносить Вам тільки удачі, тільки перемоги і тільки радість! Любіть і будьте завжди коханими. Здоров’я всім вам, вашим близьким, миру та єдності у ваших сім’ях, багатих Божих благословень!

Настеньку батьки привезли додому, і Новий рік дівчинка зустрічала вже вдома, серед своїх найближчих і рідних їй людей. Вдома дитина ожила – більше рухається, потихеньку починає їсти: адже вона стала дуже худенька після всіх цих пережитих операцій, кісточки все болять, шкірка облазить… Але це все пройде, і дитина поступово відновиться, а поки потрібно набратися сил на майбутній курс терапії антитілами, яку необхідно розпочати не пізніше 100 днів після ТКМ, і отримати його можна тільки за кордоном. Поки чекаємо рахунок із клініки Німеччини, сподіваємось отримаємо його одразу після новорічних свят і після отримання рахунку знову виставлятимемо новий збір для дитини!

Дякую всім вам за вашу неоціненну допомогу та підтримку, дякую, що ви є! Дякуємо Богу за кожного з вас!

Бережіть себе, любите та цінуйте завжди своїх близьких та рідних вам людей!
Я щиро поділяю слова Альберта Ейнштейна, який сказав, що

“Сенс життя має лише життя, прожите заради інших”

Адже ми живемо не для себе, але для інших і з радістю даруємо їм свою любов та турботу. А повертаючись після роботи до себе додому, ви спокійні та щасливі, бо знаєте – на вас завжди чекають і зустрічають люблячі та рідні вам люди!

І дай Боже, щоб у кожного з вас була справжня сім’я, і ви щодня поверталися в дім, де вас люблять і чекають!