Марина Діденко просить вашої допомоги. До збору 17800 грн

Новини | 25.07.2022 | 0

Від початку війни ми нічого не писали про нашу Мариночку, а за цей час їй так багато вже довелося пережити болі, страждання та непередбачені ситуації! А це: перенесений ковід, травму руки, яку довелося зашивати, переїзди з сестричкою та мамою у безпечніші місця України, стреси, нервові потрясіння та багато питань, на які сьогодні немає остаточних відповідей! І найголовніший з них – це коли вже нарешті закінчиться війна і вони зможуть повернутися до себе додому. На це запитання ні в кого немає відповіді, про це нам лишається тільки молитися!

На сьогодні, незважаючи на військові дії, нашій дівчинці необхідно вже терміново зробити обстеження – КТ, МРТ, здати всі необхідні аналізи та придбати новий курс мед.препаратів, які Марина приймає на постійній основі після основного лікування.

Всі ці 5 місяців ми допомагали Мариночці та її сім’ї як тільки могли; і продуктами та медикаментами, і одягом, і переїздами. Та на сьогодні у нас вже вичерпалися всі ресурси та можливості. Але головне, що дівчинці необхідно вже терміново пройти обстеження, адже після ковіда, перенесеного наприкінці березня, початок лютого і після всіх цих стресів минуло вже й так дуже багато часу, а всі ці віруси та стреси дуже небезпечні для наших дітей, ми знаємо це вже давно, чим це може загрожувати. Тому мама вирішила більше не відкладати цей день і зараз якраз з’явилася можливість пройти всі ці обстеження, але мати не має на них фінансів, які для неї надхмарні. Тому мама дівчинки звертається за допомогою до вас, дорогі наші помічники і ми теж просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти нашій Мариночці!

Розумію, що життя у багатьох сьогодні важке, але у сімей, де ще й хворі діти – воно ще важче. Тому ми дуже просимо допомогти нашій дівчинці!

Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання!
І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя!

Якби кожен із вас перерахував хоча б по 50-100 грн, ми вже змогли б покрити усі потреби цієї дівчинки!

Актуальний збір коштів:

9500
СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ