Касяненка Владислав. Юнаку потрібна наша з вами допомога

Новини | 21.09.2016 | 0
Владислав КасяненкоДавненько ми не писали про ще одого нашого Владислава. За ці півроку, після основного лікування, у житті Влада багато чого змінилося. Незважаючи на те, що хлопчик живе з однією ниркою, і не пройшов ще реабілітаційний період, він вирішив піти на роботу в охорону. Бо він каже: “.. хвороби хворобами, а гроші потрібні, щоб жити і купувати собі ліки”.
Аналізи здає стабільно і періодично проходить лікування іншої нирки, на яку йде все навантаження і іноді вона болить. Але незважаючи на всі ці труднощі та проблеми зі здоров’ям, хлопчик продовжує жити, менше думати про хвороби, а більше про хороше. Весь цей час Влад сам намагався оплачувати необхідні витрати на своє лікування, але сьогодні він не може оплатити собі дороге для нього обстеження і просить допомогти зібрати йому на нього – 7 800 грн, яке відбудеться наприкінці вересня, Києві. І це буде:  контрольне обстеження КТ із контрастом, УЗД, біохімія, онкомаркери.

Сьогодні ми знову просимо допомогти Владиславу, відгукніться будь ласка, не пройдіть мимо, допоможіть зібрати йому необхідну суму на обстеження!

Реквізити надання допомоги знаходяться на сторінці Влада.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ