Касяненка Владислав. Невтішні новини, юнак потребує вашої допомоги

Новини | 16.10.2016 | 0

Владислав КасяненкоВсе погане, приходить до нас несподівано, і тоді, коли цього зовсім не чекаєш. Результати останнього обстеження дуже засмутили нас, у хлопчика виявили нову освіту на його єдиній нирці. Нагадаю, що одну його нирку вже видалили разом із пухлиною, видалили й метастази в очеревині. Тому хлопчик живе сьогодні з однією ниркою, яка, через зовсім короткий час, виявляється, теж постраждала від цієї недоброї хвороби.

Після багатьох консультацій та засідань лікарі дійшли єдиної і загальної думки – лапароскопії. Це – сучасний метод хірургії, в якому операції на внутрішніх органах проводять через невеликі (зазвичай 0,5-1,5 см) отвори, у той час як при традиційній хірургії потрібні великі розрізи. Вона не з найдешевших, але дуже необхідна, і поки пухлина не досягла великих розмірів, її потрібно провести чим швидше, оскільки якщо вона виросте, цю операцію провести вже буде неможливо. У хлопця є сьогодні ще шанс провести операцію і отримати найменші наслідки для його єдиної нирки. Сьогодні ми шукаємо засоби і необхідні можливості на її проведення. Операція вже запланована на початок листопада, зараз йде до неї серйозна підготовка, і у нас є два тижні, щоб зібрати на неї – 35 800 грн.

Враховуючи те, що сьогодні не найкращий час для таких зборів, цього часу, звісно, дуже мало. Але ми все одно, не втрачаємо надію, молимося і віримо, що знайдуться люди, які зможуть допомогти хлопцеві. Тому звертаємося сьогодні до всіх і просимо відгукнутися тих, хто має можливість допомогти нашому Владу зібрати необхідну суму.

Відгукніться будь ласка! Не пройдіть повз цю потребу! І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для нашого хлопчика!

Реквізити для надання допомоги знаходяться на сторінці Владислава:

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ