Відпочинок наших підопічних на Закарпатті — 2016 рік

Реабілітація | 2.03.2017 | 0

Рік був дуже важким, він приніс у наше життя ще одне гірке і невиносно тяжке випробування. Весна 2016 року стала для нас знову взимку, вона принесла в нашу сім’ю гірку втрату коханої людини, Господь раптово призвав до себе нашу любу матусю. Цей Світ для нас знову став до кісток холодним, темним і порожнім, все знову, наче зупинилося, завмерло і затягло темними хмарами… Це горе перекреслило всі наші плани, все, що будували… Але підтримуючи один одного, ми з сестрами знайшли у собі сили, щоб побачити попереду світло. Так, ми знову впали, але ми знову змогли піднятися, і цього разу вже заради пам’яті нашої рідної матусі!

Думали, цей рік ми пропустимо, не зможемо повезти своїх підопічних на реабілітаційний відпочинок у Поляну. Але пощастило, на згадку про нашу матусю, яка дуже любила і підтримувала наших діток та їхніх батьків. Вона була найкращою, найкращою, чуйною, любові рясним і рідною людиною на світі! Наша матуся завжди молилася і завжди питала про наших дітей. І ми вирішили – не відступати, продовжуватимемо і далі творити добро, щоб нашим рідним: Надюше, мамочці, і бабусі, було там добре від наших добрих справ тут, щоб душі їх не засмучувалися, а раділи і продовжували нами пишатися, але тепер уже там, на небесах!!

На згадку про них, ми з сестрами вирішили взяти всі витрати з відпочинку на себе. Завдяки нашій вірі, завдяки Богу, якого ми просили нам допомогти у цій поїздці, нам знову допомогла одна дуже хороша людина, яка стабільно підтримує та допомагає нашим дітям, за що ми дуже йому вдячні за все! Ім’я його я не називаю, нехай його таємна добра справа, буде явною, передусім перед Богом і Він рясно благословить його, нехай пошле йому Господь свою нагороду за його добре серце і правильні життєві цінності! Так ось разом ми й упоралися.

Поїздка відбулася і ми трохи відволіклися. Місяць відпочинку та наші діти з їхніми батьками з новими силами та новими враженнями, повернулися до себе додому, чекаючи нової, ще кращої поїздки!

А для того, щоб вона знову відбулася, ми продовжуватимемо вірити, молитися і сподіватися на Божу допомогу і на його милість до нас. Будемо благати Бога про те, щоб він благословив усі наші добрі справи, і нехай у них, прославитись Його СВЯТЕ ІМ’Я!

Залишити відповідь