Владиславу Столярчуку потрібна ваша допомога. Сума збору: 17700 грн

Новини | 27.01.2019 | 0

От і закінчилися новорічні свята, стихли салюти, весь шум і вся святкова метушня, люди знову повернулися до своїх обов’язків. Дні ще зимові та холодні, а так уже хочеться більше світла та тепла! Але як не крути, у кожного з нас свої потреби та проблеми та їх треба все вирішувати! Хтось їх може вирішити сам, а комусь доводиться просити допомоги в інших, бо самому впоратися немає сил і можливості! Одним із таких є і наш Владислав, йому знову потрібна ваша допомога та ваша підтримка, наші дорогі помічники!

Адже тільки розрахувалися з попереднім боргом (за листопад та грудень), як потрібно знову просити вас про допомогу оплатити його реабілітацію за (січень, лютий), а це:

  • заняття з реабілітологом за два місяці , масаж та розробку стоп, придбання Кальція Д3, Омега 3, Гепабене, оплату нового курсу протигрибкових препаратів, які досі відновлюють нігті на руках та ногах Влада після хіміотерапії.
  • Сума до збору 17700 грн.

Ми дуже просимо відгукнутися всіх, у кого є можливість допомогти матері, яка одна піднімає на ноги сина, оплатити йому заняття з реабілітологом, масаж і розробку стоп за січень, лютий, придбати Кальцій Д3, Омега 3, Гепабене, новий курс протигрибкових препаратів. відновлюють нігті на руках та ногах Влада.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ