Тільки труднощі роблять нас сильними та справжніми!

Статті | 14.08.2014 | 0

Гірка і дуже важка людська доля, життя якої, розділена на дві різні частини, іноді втрачає всякий життєвий сенс, і коли здається, що все втрачено і світло в кінці тунелю вже згасло, з’являється сліпуча і перетворююча Любов, Любов згори. Вона починає змінювати все твоє життя, усю твою свідомість, усі твої життєві цінності, знайомить тебе з дійсною, реальною вірою Божою, і показує тобі хто ти є насправді, що можеш винести і заради чого можеш ще жити. Ряди таких людей сьогодні ростуть щодня, і вони вже сьогодні дуже великі.

Холодильник для нашего детского отделения, на Верховинную - 69

Поки наші чоловіки сьогодні воюють на сході нашої країни, ми тут намагаємося створити їм сильний тил, всіляко допомагаючи армії, пораненим солдатам і людям, які залишилися без даху над головою. Адже йде страшна війна, у якій загинуло вже дуже багато наших чоловіків, батьків, синів та мирних жителів Сходу. Думаю, багато хто з нас сьогодні, простягає свою руку допомоги всім нужденним, пораненим і людям, що залишилися без нічого, допомагає кожен, як тільки може і чим тільки може і це радує.

Це серйозне і вогняне випробування для всього нашого народу, воно дуже страшне, тому що наші матері сьогодні, щодня ховають своїх синів, це боляче для всіх нас, ми плачемо і сумуємо разом із ними. Але я щиро вірю, що скоро закінчиться ця війна, а ми всі гідно пройдемо, що випали на нашу долю і ці випробування, і очиститися весь народ наш, стане сильнішим, мудрішим, добрішим, стане дружнішим і єдиним у всьому!

Саме зараз, саме в наших діях, настав час, пізнання самих себе, адже тільки в біді ми дізнаємося про справжню свою внутрішню сутність, дізнаємося і про своє оточення. Знаю, що багато хто з нас сьогодні, окрім допомоги хворим дітям, простягає свою руку допомоги та допомагає армії, пораненим солдатам, сім’ям загиблих та біженцям зі Сходу нашої Країни.

На цьому сайті ми раніше знали – боротьбу хворих дітей за своє життя, але сьогодні ми всі, зіткнулися і з іншою бідою та боротьбою, і вона стала реальною для всіх мешканців нашої України. Всі ми знаходимося сьогодні у величезній напрузі, тому що немає впевненості в завтрашньому дні, немає роботи і не видають зарплат, але при цьому ми залишаємося бути людьми і не перестаємо простягати свою руку допомоги тому, хто її дуже потребує.

Сьогодні з’явилося дуже багато потреб на армію та пораненим солдатам, йдуть збори на них, і вони розділилися тепер на багато гілок, ми особисто беремо участь у них, але ми не залишаємо і свою основну гілку – допомога нашим підопічним дітям та їхнім батькам. Скрізь іде своя боротьба, а в них вона тепер подвійна, адже з усім цим вони стали переживати ще більше, адже ціни на всі життєво важливі медикаменти для їхніх дітей дуже збільшилися, причому у багато разів, а збори на їхні потреби набагато зменшилися. . Але ми всі розуміємо, допомога потрібна сьогодні дуже багатьом, тому викручуємось як тільки можемо. І я щиро дякую Богу за тих людей, які не залишили наших дітей і намагаються допомагати їм як тільки можуть.

Одним із постійних таких помічників нашим дітям є Олександр, він завжди приходить їм на допомогу, рятує їх та покриває їхні потреби. Завдяки цій добрій людині наші діти з батьками змогли цілий місяць відпочити та оздоровитися в Поляні. Завдяки йому ми змогли вивезти сім’ї наших підопічних з Луганської області, змогли влаштувати та сплатити їхнє перебування в БЦ “Віфанія” на багато раніше призначеного відпочинку, де вони знаходяться і до цього дня, і знаходитися вони там будуть стільки, скільки це знадобиться, адже кинути їх у біді, ми ніяк не могли, але про все це я напишу вже пізніше.

Перед тим як повезти наших підопічних дітей з їхніми батьками на реабілітаційний відпочинок на Закарпатті, знову, завдяки Олександру, нам вдалося придбати два холодильники для нашого дитячого відділення, на Верховинну 69. Тепер новий холодильник у нас з’явився ще в одній палаті та на загальному коридорі, що дуже рятує наших матусь та їхніх дітей, дасть Бог, такий холодильник з’явиться у кожній палаті нашого дитячого відділення. Спасибі величезне Вам Олександре! Я вірю, що ваше добре зерно стане для Вас величезною нагородою і принесе багато хорошого плоду у Ваше життя! Здоров’я Вам та мирного неба над головою!

Холодильник для нашего детского отделения, на Верховинную - 69

Біда може прийти в кожен наш дім, але коли ми разом, впоратися з нею стає набагато легше. Будь-яка критична ситуація, будь-яка трагічна історія з життя, материнський крик про допомогу, і прохання, про яке ми дізнаємося — все це приходить до нас невипадково, насамперед, вона приходить до нас для нас самих, і допомога, яку ми можемо надати, виявляється допомогою, яку ми насправді надаємо самі собі… Адже коли ми дізнаємося про чужу страшну біду, наше серце співчутливо простягає руку допомоги своєму ближньому, і ми зовсім по-іншому починаємо дивитися на своє життя, починаємо цінувати тих, хто поряд з нами , і наші метушливі проблеми на тлі всього цього, стають взагалі нічим, порожнім місцем… У такі моменти Господь змінює насамперед нас самих, змінює наше серце та всю ситуацію навколо нас!

І саме сьогоднішній день показує, що — це саме час для нас, виявити себе справжніх, відкрити своє серце для Бога і протягнути свою руку допомоги людям, які потребують нас. А Всевишній Бог дивиться на наше ставлення у таких ситуаціях — чи допоможемо, чи відгукнемося на чуже лихо, чи відвернемося і пройдемо повз, а нам з вами головне зробити правильний вибір. Дякую всім тим, хто зробив цей вибір на користь наших дітей і всіх, хто потребує сьогодні допомоги людям!

Неважливо, яку суму ми можемо пожертвувати для порятунку людського життя (у кожного з нас свої статки) — головне, щоб наше бажання допомоги виходило з самого серця, щоб ми творили добро не заради очікування похвали та марнославства, а на славу Божу, адже тільки тоді , воно зможе не тільки стати благословенням для того, хто потребує, але й принесе хороші, добрі плоди в наше життя… Своїми добрими справами, ми збираємо собі скарби на небесах! Ніщо матеріальне не має жодної цінності в очах Бога, його цікавить тільки наше серце, наша врятована душа, сповнена Його Божої любові.

Господь посилає, дарує нас один одному, щоб ми могли приносити радість і допомогу нужденній людині! Я думаю, що радіють небеса, і радіє Сам Бог, коли Він бачить між нами єдність, любов і турботу про ближнього, коли ми простягаємо руку допомоги тому, хто як ніколи її потребує сьогодні… Ми не знаємо, що принесе нам завтрашній день, але якщо сьогодні ми змогли допомогти хоча б одній людині, наше життя прожите недаремно, і ця добра справа, вчинена за словом Господа і на славу Божу, дуже цінна в очах Всевишнього!

І як же помиляються люди, які шукають своє щастя лише у матеріальних благах! Адже вони навіть не замислюються для чого вони їм дано Богом! Як же мені їх шкода, вони не змогли пізнати справжньої Божої Любові, адже по істині вони нещасні люди, які не зуміли встояти у величезній спокусі, люди, які не знають справжнього, щирого людського щастя і не зуміли випробувати величезного задоволення від того, що вони можуть. допомогти нужденній людині!!!

Адже щастя полягає зовсім не в грошах, і не в матеріальних благах, а в найпростіших речах, які нас навчав Ісус — у коханні, у дружніх стосунках між людьми, турботі про ближнього… І справжнє кохання це не те кохання, яке ми черпаємо від інших, а та, яку ми маємо всередині свого серця, можемо і вміємо віддавати її іншим. Щастя – це коли ти приходиш до себе додому, а тобі на шию з радістю вішається твоя дитина, чоловік зустрічає дружину ніжним поцілунком (і навпаки), коли в сім’ї панує мир, повага та турбота!

Я дуже хочу, щоб турбота про наших ближніх і нужденних стала чимось дуже великим для кожного з нас, внесла щось нове в наше земне життя. І найголовніше — внесла переоцінку наших життєвих цінностей.

Здоров’я всім вам, воно виявляється найдорожчим, що дав нам Всевишній!

Добра вам усім, сімейного благополуччя та мирного неба над головою!

Дякую Господу за кожного з вас! Бережіть себе та своїх близьких!