Столярчук Владислав. Ось і наблизився цей час… Необхідна сума до збору – 23900 грн

Новини | 30.08.2016 | 0

Столярчук ВладиславЛіто та реабілітаційний відпочинок на Закарпатті, де цього року, Владик з мамою провели цілий місяць у санаторії “Квітка Полоніні” (для колясочників) уже залишилися позаду.

Відпочинок для хлопчика був дуже хорошим: корисні для всього організму в цілому, заняття та лікувальні процедури, спеціальний масаж для ніг (для розробки стоп), басейн, тренажерний зал із заняттями спеціаліста, мінеральна вода, гірське повітря, прогулянки на вулиці, по території прекрасного санаторію, ну і звичайно ж, спілкування з усіма нашими підопічними та їхніми батьками. Загалом, отримав все те, чого дитині так сильно бракує, перебуваючи весь час вдома. Адже живучи на 4 поверсі без ліфта, він не часто може вийти на вулицю. А в матері, яка останні роки живе заради сина і весь цей час його обслуговує, тягаючи на собі, сьогодні теж дуже складно з ним впоратися, оскільки через величезне навантаження і тяжкість у неї виникли великі проблеми з венами, які постійно запалюються. болять і потребують стабільного лікування. Спуститися вниз, а потім піднятися сходами вгору, хоч і зі страховкою мами, хлопчикові все ще дуже складно і займає дуже багато часу і сил, тому, ковтнути трошки свіжого повітря, він може лише з балкона свого 4 поверху!

Але нічого, хоч і повільно, але Влад рухається вперед, тому – все буде добре, для цього ми з вами, всі разом його і підтримуємо, кожен, як може. Дасть Бог, зовсім скоро, ми з вами зможемо побачити його на цілком здорових ногах, на яких він зможе носити вже свою рідну та улюблену матусю!

Столярчук ВладиславВсе йде добре, але й це “добре” треба завжди контролювати і підтверджувати документально, щоб нічого не пропустити. Тому Владик і проходить двічі на рік контрольні обстеження, призначені лікарем нейро-онкологом, проф. Шлункової. Вона від початку лікування веде хлопчика, контролює, консультує, призначає і завжди дає необхідні йому рекомендації. Це контрольне обстеження проходитиме в середині вересня, а поки що нам необхідно зібрати на нього немаленьку суму – 23 900 грн. до якої входять:

МРТ і КТ 4-х відділів, включаючи шийний і грудний, з контрастом і без нього в клініці “Оберіг”, там же УЗД щитовидної залози, УЗД ШКТ, 4 види крові на гормони, онкомаркери, загальні аналізи та біохімія крові. З усіма цими результатами і – консультація в Москві (постараємося заощадити, не їхати, а домовитися, щоб передати і отримати назад поїздом), у проф. Желудкової. У цю ж суму входять – консультація ортопеда в Інституті Ортопедії та Травматології, що до подальшого лікування чи операції лівої ноги, оплата за заняття з реабілітологом, масаж стоп (їх розробка), придбання Кальцію Д3 та протигрибкових препаратів, які відновлюють нігті на руках та ногах хлопчика після хіміотерапії.

Сума немаленька, тому ми вже починаємо цей збір, і просимо відгукнутися всіх, хто має можливість допомогти цій дитині пройти всі ці обстеження!

Не пройдіть повз це прохання, відгукніться будь ласка на потребу цієї дитини!

Ми розуміємо, що час сьогодні не найкращий для збору, але ми не втрачаємо надії, що знайдуться люди, які зможуть відгукнутися на потрібну цю дитину і простягнуть їй свою руку допомоги та підтримки!

Не переставайте творити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!

Допомога можна перерахувати на рахунок мами Столярчук Алли Андріївни. Реквізити знаходяться на сторінці Владислава.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ