Столярчук Владислав. До збору – 9800 грн

Новини | 2.11.2017 | 0

Час пролетів дуже швидко і на сьогодні Владик знову потребує нашої з нами допомоги, дорогі друзі та помічники.


Щоб знову піднятися і стати на свої ноги, Влад дуже старанно для цього займається і досяг багато чого після основного свого лікування. Бачачи скільки сил, часу, терпіння та любові йому віддає його мама, він дуже хоче стати і для неї надійною підтримкою та опорою… Для цього, крім свого здоров’я, він ще й набуває знань, відвідуючи 2 рази на тиждень комп’ютерні курси, тоді і гуляє на відкритому повітрі з мамою. Виходити на вулицю йому вдається дуже мало, адже живучи на 4 поверсі без ліфта, багато не знаходиш, а одній матері спускати та піднімати сина сходами у квартиру дуже важко. Тому всі заняття з юнаком відбуваються вдома.

За домовленістю, з усіма фахівцями, які ставлять Владислава на ноги, мати оплачує їхні послуги за два місяці, і найближча оплата буде наступного тижня, а це – 9800 грн., до якого входять:

  • оплата занять з реабілітологом за жовтень та листопад
  • масаж та розробка стоп за два місяці
  • придбання медикаментів: Кальцій Д3 та новий курс протигрибкових препаратів, які відновлюють нігті на руках та ногах

Таких грошей, звичайно, немає у матері, яка одна виховує і ставить на ноги свого сина. Не говоритиму про крихітну пенсію з догляду за ним, про те, що їм потрібно ще сплатити квартиру, щось поїсти і одягнутися за потребою, що вже говорити про оплату якихось ліків та всього іншого?!

Ми знову сподіваємось на вашу підтримку, наші дорогі помічники, увійдіть будь-ласка у тяжке становище цієї родини та допоможіть зібрати для Владика необхідну йому суму!

Не пройдіть повз цю потребу! Відгукніться, будь ласка, якщо у вас є можливість допомогти! І ніколи не забувайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ