Катерина Володіна. Нова дівчинка потребує вашої допомоги на лікування

Новини | 6.10.2020 | 0

У багатьох сімей життя пішло наперекосяк після того, як їхнім дітям поставили страшний діагноз – рак! Не кожен може впоратися з таким лихом, особливо в матеріальному плані, адже лікування коштує дорого і потягти цей вантаж може не кожна сім’я, особливо та, в якій дитину виховує одна мати. Так сталося і з нашою Катенькою. Ось що пише її мама:

Багато чула про горе, яке спіткали дітей, РАК. Але ніколи не думала ,що це колись станеться і з моєю Донькою. Літо було чудовим, ми виїхали на дачу відразу як закрили школи, донька (Катя) знайшла собі друзів, навіть не хотіла нікуди їхати з дачі, каже «це є найкраще літо в моєму житті». Прогулки на велосипедах, цілий день на озері, загнати ії додому було майже неможливо, навіть з’явився перший залицяльник. Ми з нею могли пів ночі проговорити як вона провела день, планували майбутнє. Катя ходить на акробатику має 2-й юнацький, готова була йти далі, чекала коли вже вийде знову на подіум, закінчила школу Алли Костромічової. За неділю до школи оновили гардероб, виросла моя красуня зі всього. 31 вересня пішли до педіатра на профосмотр і все почалося, завертілося, УЗД, КТ, Охматдит… усі діти йшли до школи на перше вересня, а ми готувалися до операції, і не де небудь а в інституті рака, так як більше ніхто не взявся. Операція відбулася,видалили яєчник з пухлиною, надія була що вона може бути доброякісною, але на жаль — ні, вирок пролунав, Злоякісна. Ось тепер ми уже лікуємося, проходимо першу хімію. Моїй доньці тільки 14, у неї все ще попереду. З трьох років ростила ії сама, вкладала в неї свою душу і все робила для того, щоб вона була щасливою. І в одну хвилину земля пішла з під ніг, дуже боязно, я зараз пишу, а вона спить біля мене, уже 5 день на хімії безперервно.
Дуже прошу допомоги у добрих людей на лікування моєї донечки, адже працювати я не можу, весь час знаходжусь біля своєї дівчинки, всі заощадження, що були, уже витратили, а попереду ще 5 хіміо терапій, на які потрібні великі кошти…
Дуже прошу відгукнутися добрих людей та допомогти моїй донечці в боротьбі за своє життя!
З повагою — Мама Катрусі, Юлія

На сьогодні Катюша закінчила перший блок хіміотерапії. Вона дуже важко її перенесла, блювання все ще триває, мама дає їй додаткові протиблювотні препарати в надії, що донечці стане легше, що блювання припиниться, вона почне їсти і почне набиратися сил. Віримо, що так і буде, що аналізи не впадуть і на новий курс хімії, Катюша зайде вчасно і без жодних проблем.


А поки у нас є час, ми просимо відгукнутися на цю потребу, щоб допомогти дівчинці в закупівлі препаратів на новий курс хімії, супутню терапію і хоча б на найнеобхідніші їй фрукти.

До цих препаратів входять:

Церукал 1упак. по 2м Дексаметазон 1уп. Ношпа1уп 2мл,Тавегіл 1уп 2мл, Демідрол 1 уп Аналгін 1уп
Цисплатінум Ебеве 3 флакони по 50мл Зофран 2 уп 2мл, Блеоміцин.

Величезне прохання відгукнутися на потребу та допомогти Катюші вчасно зайти на черговий блок хіміотерапії!

Ми звертаємося сьогодні до всіх, хто має можливість допомогти дитині! Не пройдіть повз цю потребу, відгукніться будь ласка на це прохання!

І завжди пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї дитини і врятує їй життя! Якби кожен із вас перерахував хоча б по 10 грн, ми з легкістю змогли б покрити всі потреби цієї дитини!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ