Головань Анастасія. Новини та потреба нашої красуні. До збору – 19700 грн

Новини | 23.05.2019 | 0

Давно ми не писали новин про нашу Настуню, тому що за останні роки ми могли самі справлятися і закривати всі її потреби. допомагали їй своїми власними силами. Але зараз настав той момент, коли ми змушені звернутися по допомогу для нашої дівчинки саме до вас, наші дорогі помічники.

Нагадаю, що Настюша пройшла своє основне лікування у Київському онкоцентрі дитячого відділення. Хіміотерапія, дві операції залишилися позаду, їй залишилися планові обстеження та прийом необхідних медикаментів на стабільній основі. Все, що їй і її родині довелося пережити тоді і зараз, намагається вже не чіпати, це дві найболючіші теми в її житті! Ось невелика частинка з її листа:

Учусь в ЛНУ им. Тараса Шевченко, на 2 курсе, факультет филологии, специальность : русский, английски язык и литература. Помимо учёбы занимаюсь спортом, хожу в зал) .
Дома в свободное время читаю книги, рисую, люблю фотографировать природу, что-то красивое, даже есть страница в инстаграме с разными моими фотографиями из красивых мест). Иногда домой приезжаю, маме помогаю, с сестрой гуляем, всё как обычно…

За два тижні Настюші потрібно буде пройти планове обстеження, на яке їй необхідно – 19 700 грн.

А це Аналізи крові: Альфа – фетопротеїн, ХГЛ, HBS AG, нирково-печінкові, клінічний розгорнутий аналіз крові, Дослідження: УЗД, КТ і МРТ – легенів, черевної порожнини та малого таза, Контраст, Фотранс- проносне для підготовки до дослідження, придбати Дюфастон на 3 місяці (пити постійно для роботи яєчника).

Повірте, мені як волонтеру наших дітей дуже незручно і не спритно, іноді навіть дуже соромно виступати як жебрак і просити допомогу для наших дітей, але від цього нікуди не подітися. Всі ми, волонтери, розуміємо, що взяли на свої тендітні плечі величезний тягар роботи, але хто якщо не ми з вами, дорогі наші помічники!?

Адже всі давно бачать і знають, що нашим дітям доводиться виживати лише завдяки вашій допомозі та підтримці, і ми всі дуже вдячні вам за це! Давайте продовжуватимемо бути послідовниками Господа нашого Ісуса Христа, який вчить нас Любити і піклується про ближнього! За весь цей час ми дізналися ваші відкриті, співчутливі та розуміючі серця, бачимо на ділі ваші добрі справи і дуже вдячні вам за це! Адже разом з вами ми робимо дуже добру справу! Нехай благословить вас усіх Господь і дарує вам усім мир та міцне здоров’я!

Пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цієї молодої красуні!

Так, як дівчинка знаходиться на окупованій території, свою допомогу поки що перераховуйте будь-ласка на мою картку або можете передати особисто в руки, а я вже передаю Насті через інших людей.

Свої пожертвування ви можете перерахувати на мою картку з призначенням платежу (благодійна допомога для Насті Головань):

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ