Головань Анастасія. Невелика пауза для хороших новин

Новини | 19.03.2015 | 0

Головань Анастасия
Після холодних зимових днів так хочеться вже тепла, радості, миру та добрих новин. Хоча перші дні весни і не завжди несуть у собі потепління або відчуття сонячних днів, що наближаються, проте від однієї тільки думки, що вже настала весна, на серці ставати тепліше і радує душу.

Так втомилися вже все від того, що у нас відбувається, що хочеться ковтнути ковток свіжого повітря та почути радісні новини.

У кожного з нас прихід весни має свої асоціації — для одних це ніжний звук краплі, для других — сонячні зайчики на стіні, пробудження природи, передчуття чогось світлого та нового, а для нашої Анастасії ще й довгоочікуваний День Народження, з яким ми й хочемо її сьогодні привітати.

А сьогодні давайте привітаємо нашу дівчинку з її Днем Народження та помолимося за неї!

Наша Настюша на сьогоднішній день залишається у себе вдома. Бо виїхати до Києва виявилося величезною проблемою, труднощами з перепустками, очікуваннями та величезною тратою грошей у поїздці за ними.

Тому батьки вирішили і цього разу проходити всі обстеження у Луганську, частина з яких Настюша вже пройшла, залишилося ще пройти лише КТ, отримати висновок та необхідну консультацію.

На обстеження і все необхідне, завдяки вам, наші дорогі помічники, нам вдалося зібрати і передати їм зібрану суму, залишилося тільки зібрати на оплату квартири, але оскільки їхній приїзд до Києва відкладався, то я й не виставляла більше повторів. Дякую вам усім величезне за вашу допомогу та підтримку нашій дівчинці! Хай благословить вас усіх Господь!

Бережіть себе та своїх близьких! І не переставайте робити добро на славу Господа нашого Ісуса Христа!

Миру та єдності всім нам!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ