Головань Анастасія. Дівчинці потрібна ваша допомога

Новини | 5.07.2013 | 0

Необхідну для проходження контрольного обстеження суму зібрано! Дякуємо всім, хто підтримує Настеньку!

Головань АнастасияМорок, порожнеча, холод та страх – вони будуть не завжди. Ми знаємо напевно, що на зміну страшній темряві наших страждань рано чи пізно приходить світлий ранок воскресіння. А інакше й бути не може, адже хоч якими суворими були морози, як би не лютував холодний вітер, все ж на зміну цьому завжди приходить, час, коли зацвітуть сади, оживуть сплячі дерева і світ знову наповниться дзвінким співом птахів, і знову зазвучить стара як світ історія, історія про прийдешнє торжество добра, про перемогу, що не схилилася перед злом людини …

Так склалося, що всі наші діти, які знаходяться на цьому сайті, змушені щодня боротися за своє дитяче життя. Одні з них ще продовжують своє важке лікування, інші вже відновлюються після нього і проходять необхідну їм реабілітацію, але кожному потрібно постійно проходити необхідні контрольні обстеження, щоб нічого не прогаяти. І всі вони сьогодні, все ще дуже потребують нашої з вами допомоги та підтримки!

Головань АнастасияНаша Настенька, з Божою допомогою та з вашою неоціненною підтримкою, змогла пройти найстрашніші дні та страждання свого лікування (операцію, хімію…) та увійшла у період своєї довгоочікуваної ремісії. Основне та довге лікування залишилося позаду, і сьогодні дівчинка зі своєю дружною родиною звикають до своєї домашньої обстановки, про яку їм довелося забути на довгий час.

Зараз вона потроху відходить від лікарняної атмосфери, у неї почало відростати волосся, і вона сама стала приходити до тями, як фізично, так і морально. Дівчинка набирається сил і відновлюватиметься в аналізах, а в червні цього року Настенька їздила зі своєю мамою та молодшою ​​сестричкою на реабілітаційний відпочинок у Поляну з усіма нашими дітками. (Цей відновлювально-оздоровчий відпочинок ми здійснюємо вже другий рік для своїх підопічних).

Головань АнастасияДуже дружна і сімейна обстановка, любов, турбота і увага, не пройшла для всіх безвісти, і принесла свої добрі плоди – на відпочинку, Настюшенька дуже зблизилася і потоваришувала з іншими дітьми, а при розлученні не змогла втримати своїх сліз прощання, і втішилася лише надією на нову зустріч із усіма наступного року. На відпочинку ми завжди були разом з нею. Вечорами, лягаючи вже в ліжко, ми багато з нею розмовляли, вона ділилася всіма своїми успіхами, поділилася і тим, що все, що діялося і творитися в неї на душі, вона викладає на папір. Я розумію, що такі моменти є зціленням для її пораненої душі. Адже вона все вже розуміє і усвідомлює, а, відкриваючи своє серце, висловлюючи і викладаючи свої почуття та переживання у свій окремий щоденник, вона лікує свою душевну рану і звільняє у своєму серці місце для найкращих Божих благословень. У кожного з наших дітей виробляється своя відновна реакція на все, що сталося і пережите ними, а нам головне правильно спрямувати, допомогти і підтримати їх у цьому і дай Боже, що все, що вони роблять, йшло їм усім лише на користь.

Настенька читала мені свої вірші, не змогла дочитати мені лише один свій вірш – вірш про свій біль, шокуючу новину про свій діагноз, страждання в лікарні, вона не стрималася і розплакалася… І я теж не приховувала своїх почуттів, гладила її гарні кучері. , які виросли після хімії та говорила з нею, говорила, говорила…

Настюшин вірш про маму:

“Мама – с рождения!” – сказала это слово я, –
“Очень сильно я люблю тебя”.

Ты, как солнышко ясное вышло с облаков и согрела меня своей теплотой.
Через всё мы вместе с тобою прошли,
И радость и горе вместе пережили.
Тогда ещё обижалась на тебя,
Не понимала, что ты хочешь чему-то научить меня.
Ведь ты очень мудрая и понимающая,
Самой тебе в жизни жилось нелегко,
Но ты знай, что мы вместе всегда будем рядом с тобой.
Прости, мамулечка, за всё и никогда меня не покидай,
Я знаю, жизнь не вечна,
Но всё же мне хотелось верить, что ты навсегда останешься со мной…
Ведь я об одном лишь Всевышнего молю “Храни людей, которых я люблю!”

Головань АнастасияЯ люблю їх усіх, і кожного окремо, тому що всі вони дуже різні і кожен із них є індивідуальною особистістю, і до кожного з них потрібний свій окремий підхід. Я дуже сильно до них прив’язана, у спілкування з ними, у мене відкривається нове подих життя і бажання – зробити для них все, що тільки в моїх силах, аби тільки завжди, бачити їхню щасливу і радісну посмішку!


Час пройшов так швидко, що нашій Настюші знову необхідно проходити контрольне обстеження, яке призначене на 12 липня. Це буде КТ трьох відділів з контрастом, УЗД БП та МТ, онко-маркери (АФП, ХГЛ) та маркери на гепатит. Все це коштуватиме сім’ї у сумі близько 5790 гривень. Батьки дівчинки просять вас, наші дорогі помічники, допомогти їм зібрати необхідну суму на обстеження для їхньої донечки.

За весь цей час ми дізналися ваші відкриті, співчутливі та розуміючі серця, бачимо і відчуваємо і ваші пожертвування та ваші добрі справи!
Велике дякую вам усім за вашу допомогу і ваші молитви, дякую всім, хто підтримує і допомагає нашій Настінці — я дякую Господу за кожного з Вас! Нехай Вас і ваших близьких завжди супроводжує Божа любов і Його батьківський захист. Нехай благословить вас усіх Господь і не пройде повз вас і ваших близьких, але дарує вам міцне здоров’я, мир і сімейний добробут!

Якщо у вас є можливість допомогти дівчинці, не пройдіть будь-ласка повз це прохання!
Пам’ятайте, що найменша ваша пожертва може стати величезним благословенням для цього дівчинки!
Допомога можна перерахувати на рахунок мами.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ