Діденко Марина закінчила своє основне лікування у 2010 році

Новини | 17.03.2011 | 0

Диденко Марина. Мед. Справка

Архів новин:
Дівчинка закінчила своє основне лікування у 2010 році. На сьогоднішній день Мариночка відновлює свої сили та проходить реабілітацію. Тепер їй залишається проходити лише контрольні обстеження КТ кожні півроку. Вже два роки поспіль малеча, з дітьми їздила на реабілітаційний відпочинок у Поляну, що позитивно позначається на її здоров’ї та настрої.
Дівчинка відновлюється, росте і готується піти до школи в перший клас.
Бажаємо їй успіхів та удачі!


Знову ми зіткнулися з проблемою оплати КТ за безготівковим розрахунком. На рахунку фонду для Маринки є гроші на проведення дослідження (станом на 22.09.10 на рахунку фонду для Маринки є 5678,84 грн), але рахунок безготівково нам виставити не можуть, оскільки в цій клініці оплату приймають під назвою “Добровільне благодійне пожертвування”. Але у зв’язку з тим, що без цієї “добровільної” пожертвування КТ дитині не проведуть, а КТ бажано проводити постійно в одному місці, на одному апараті, ми звертаємося до Вас з проханням про допомогу – підтримайте Маринку, допоможіть зібрати 1070 грн на обстеження готівкою. . Гроші, зібрані на рахунку фонду для Марини йдуть на оплату безготівково ліків для малюка.


У Маринки не все гладко: у дитини найсильніший стоматит, який усі ці дні не дає їй їсти. Збиралися ставити зонд для харчування, але мама впросила лікаря цього не робити і намагається годувати Маринку сама, вже трохи виходить.

Дитина перестала зовсім розмовляти, видно боляче, весь час плаче. А ще Марина дуже схудла і перестала ходити, сил немає зовсім. Протигрибковий дифлюкан їй не допомагає, ми знайшли фунгілін – отримали алергію на нього. Загалом з вівторка вона на віфенді. Сьогодні зателефонувала мама і сказала, що потрібно ще як мінімум 3 флакони препарату. Один флакон нам віддають безкоштовно, а ось ще два треба купити. Ціна питання – 1600грн за флакон. Всім! Якщо хтось знає, де можна взяти дешевше – зателефонуйте волонтерові Ірині Борисенко 067 661 17 71. Другий флакон потрібен на неділю на 16.00!


Маринці різко погіршало: з’явилося блювання з прожилками крові, пронос. Вже три дні дівчинка на найсильніших антибіотиках, але вони не допомагають. Здано бакпосів, але результати будуть лише у п’ятницю. А сьогодні Маринці терміново потрібний Віфенд вартістю 1600 грн за флакон. Флаконів треба п’ять. Мама дівчинки у паніці – де взяти 8000 гривень?! Адже всі гроші пішли на попередній блок хімії та постійну боротьбу з проблемами кишківника.

Маринка та її мама сподіватися тільки на нас з Вами, більше допомогти їм нема кому!
Надати допомогу Марині можна, зв’язавшись із її мамою чи волонтером. Прохання повідомити волонтеру, якщо гроші передасте мамі особисто, щоб волонтер зміг оперативно зняти прохання про допомогу.

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ