Балдюк Софія просить допомоги на новий корсет

Новини | 12.07.2023 | 0

Дякуємо всім, хто допомагає нашій дівчинці у її лікуванні та відновлювальній реабілітації. Завдяки вашій допомозі, батьки дитини зможуть оплатити реабілітацію за липень місяць, величезна вам усім подяка!

Літо — час канікул, відпусток та відпочинку, дуже хотілося б поїхати кудись у тихе та безпечне місце, щоб відволіктися від усіх цих переживань, відпочити морально та психологічно, тим паче, що вже другий місяць Софійка перебуває на спеціальному харчуванні для набору ваги, а для цього передусім їй необхідний спокій. За останні 2 місяці, Софія змогла набрати всього 2 кг, сподіватимемося що підуть усі тривоги та переживання і вага набиратиметься швидше, адже якщо ваги не вдасться набрати в найближчі місяці, питання про оперативне втручання на час доведеться відкласти…

У понеділок Софійка з мамою були на плановому обстеженні у нейрохірурга і він направив її на гіпсування нового корсету, також порекомендував поїхати до Львова, куди приїдуть американські нейрохірурги, щоб почути їхню думку щодо Софії. Точної дати приїзду поки що невідомо. На гіпсування для корсету вона записана на 24 липня, виготовлення корсету триватиме до 10 днів, за час виготовлення корсету батькам дівчинки необхідно буде сплатити за нього 8000 грн.

На консультацію до Львова з американськими нейрохірургами мама з дочкою теж планують їхати, коли їм скаже їхній провідний нейрохірург, тому на дорогу в обидва боки їм з мамою знадобиться близько 6000 грн (таксі, квитки на поїзд).

Загальна сума збору: 14000 грн

Батьки дівчинки знову просять допомоги у вас, дорогі наші помічники. Не пройдіть повз, допоможіть будь ласка та підтримайте Софійку і в цьому зборі!

СТОРІНКА З РЕКВІЗИТАМИ