Ми розповідаємо про дітей та їх загнаних у безвихідь батьків, на страждання яких неможливо дивитися без сліз. Вони сьогодні звертаються до Господа і просять у нього про допомогу, вони кричать від болю і від безсилля врятувати своїх любих дітей.

Ми з вами не можемо залишатися байдужими, знаючи про їхню біду. Адже найменша допомога може стати величезним благословенням для цих дітей. І якщо сьогодні ми можемо зробити все, що залежить від нас і подарувати хоч би посмішку одному з них, наше життя пройшло недаремно…

Давайте збиратимемо собі скарби на небесах, своїми добрими і угодними Богу справами, подбавши про наших близьких, найдорожчих, безцінних і нічим незамінних, про наших дітей!

В більшості випадків кошти збираються безпосередньо на рахунки підопічних, або їх батьків чи близьких. У кожного є своя сторінка з реквізитами. Також, ви можете перерахувати свою допомогу через наш фонд:

Реквізити для гривневих платежів:

  • Найменування отримувача: БО “Моя Надія”
  • Код отримувача: 38637918
  • Рахунок отримувача ІВАN: UА443052990000026004016215833
  • Назва Банку: АТ КБ” ПРИВАТБАНК”
  • Призначення платежу: Благодійна допомога (+ ПІБ підопічного за бажанням)
Публічна оферта щодо надання благодійної пожертви

Ви можете перерахувати свою допомогу онлайн:

QR-код для додатка Приват24:

Просто відскануйте код за допомогою мобільного додатка Privat24 і вкажіть бажану суму внеску.

Карткою VISA\MasterCard:
СТОРІНКА ОПЛАТИ

Допомога – це не тільки гроші!

Сьогодні не кожен може підтримати хворих матеріально. Але поширення наших оголошень – це абсолютно безкоштовно! Ви можете сприяти розповсюдженню інформації щодо потреб наших підопічних в соцмережах, мессенджерах, та інших ресурсах. Ми цінимо будь-які дії, котрі можуть принести користь нашим підопічним.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею!